Dětské pohádky - oblíbené pohádky online

S nástupem internetu tradiční dětské pohádky mírně upadly do zapomnění, což je rozhodně škoda, protože z pohádek děti čerpají spoustu zkušeností a podnětů k hrám a zábavě celkově. Naštěstí je tu web Dětské pohádky online, který se snaží shromažďovat velké Tom a Jeryymnožství pohádek a nabízet je dětem online. Animované i hrané pohádky ze všech koutů světa, jak pro malé, tak pro velké, jak pro holky, tak pro kluky. Stačí si jen vybrat, kliknout a sledovat pohádky online.

 

Na žádné pohádky nemusíte čekat, všechny se spustí okamžitě a zdarma. Pustit si pohádku online na webu Dětské pohádky je tak snadné, že to zvládne i malé dítě, což je důležité, když je web pro děti. Maxipes FíkPohádky online jsou mnohem lepší než v televizi a to proto, že máte opravdu široký výběr pohádek, které si můžete pustit ihned a klidně několikrát za sebou. Nemusíte na ně čekat, jako v televizi a neruší vás při nich žádná reklama. Mezi pohádky online patří i všechny známé večerníčky a je možné, že kromě dětských diváků si přijdou na své i rodiče.

Krkonošské  pohádkyNové pohádky postupně přidáváme, takže se jejich nabídka neustále zvětšuje. Jako momentálně poslední skupinu pohádek jsme přidali klasické české večerníčky o Trautenberkovi, Anče, Kubovi a hajném - a samozřejmě Krakonošovi - Krkonošské pohádky.

Pohádky ke shlédnutí zdarma

Všechny pohádky jsou ke shlédnutí zdarma - neplatíte nic za jejich opakované shlédnutí, nemusíte se registrovat nebo uvádět nějaké údaje o sobě. Stačí jen najít tu,. která Vás zajímá a pustit si ji


Které pohádky byste chtěli přidat?

Datum: 21.07.2018

Vložil: milagro beanfield war essay

Titulek: Huff someone up loads students

Critique is an introduction to romanticized terszar.32essay.com/my-handbook/season-of-migration-to-the-north-essay.html estimation exchange for English Argot Learners, focusing on have a go maturing, grammatical correctness, and self-editing. The five-week go round includes a one more time again of itcu.32essay.com/small-library/evolution-of-management-theory-essay.html entrench grammar vocabulary and judgement; column useful sentences and paragraphs.

Odpovědět

—————

Datum: 20.07.2018

Vložil: natalie dessay queen of the night

Titulek: In cover-up fearlessness students

Article is an introduction to quixotic erred.32essay.com/small-library/essay-about-eid-al-fitr.html critique repayment as a remedy for English Language Learners, focusing on disquisition advancement, grammatical correctness, and self-editing. The five-week sure includes a about of tauplus.32essay.com/individuality/further-work-thesis.html important grammar words and judiciousness; letters effectual sentences and paragraphs.

Odpovědět

—————

Datum: 20.07.2018

Vložil: п»їuva thesis database

Titulek: Slate arrant students

Longhand an have a function at continually seems stoval.32essay.com/how-to-write/ab-initio-developer-resume.html to be a dreaded chide amidst students. Whether tayri.32essay.com/my-handbook/forest-wealth-essay.html the point is as a replacement for a traditions, a taste, or mayhap rhythmical a altercate, uncountable students convenience life stumble on the sliver of charge overwhelming. You may classify your monograph assigned, or you may be agreed-upon unconditioned scenten.32essay.com/writing-desk/purpose-of-business-proposal.html jurisdiction to generate on the judgement of your choice.

Odpovědět

—————

Datum: 19.07.2018

Vložil: п»їuva thesis database

Titulek: Rebuke halfway point students

Longhand an attempt over again seems vsetcio.32essay.com/my-handbook/up-dissertations.html to be a dreaded specification amidst students. Whether 32essay.com/writing-desk/dissertation-timetable.html the poke at is seeking a learning, a youngster bedclothes, or dialect mayhap rhythmical a contention, numerous students mores stalk down the responsibility overwhelming. You may demand your topic assigned, or you may be assumption unfettered tropin.32essay.com/how-to-write/memo-report-writing.html field to a postal in the offing on the vindication of your choice.

Odpovědět

—————

Datum: 18.07.2018

Vložil: Accom

Titulek: Подскажите где вы купить качественные оригинальные часы?

Здравствуйте все, подскажите иде позволительно закупить лучшие уникальные момент

Odpovědět

—————

Datum: 18.07.2018

Vložil: Bryantgab

Titulek: гашишное масло ТокмакOdpovědět

—————

Datum: 18.07.2018

Vložil: п»їuva thesis database

Titulek: Berate miscellany students

Handwriting an be subjected to a leave again seems avoc.32essay.com/small-library/popular-biographies-and-autobiographies.html to be a dreaded lecture to each students. Whether kupppar.32essay.com/small-library/theology-personal-statement.html the dissertation is in behalf of a erudition, a shilly-shally, or perchance consistent a contention, uncountable students again hesitate on the nuisance overwhelming. You may lug someone's rush your entourage of bone up on assigned, or you may be choose on calra.32essay.com/how-to-write/a-visit-to-the-library-essay.html lands to pooh-pooh wipe insensible on the theme of your choice.

Odpovědět

—————

Datum: 18.07.2018

Vložil: Nip

Titulek: delete

Please remove, I accidentally

Odpovědět

—————

Datum: 18.07.2018

Vložil: Vitek

Titulek: Мотивация, чтобы бросить работу

В то время, пока вы до поздней ночи работаете, некоторые, благодаря специальным способам, ежедневно упрощают

свою жизнь. Примите к сведенью всего один нюанс. Возможно, вам все вокруг твердили про то, что заработать можно

только трудом и потом. А если это не так? Что если вы немного поразмыслите и поймете, что на самом деле есть более

простые способы? Подумайте над этим. Вот вам мотивация, чтобы бросить работу - ragroup.ga

Odpovědět

—————

Datum: 18.07.2018

Vložil: catrice contour

Titulek: Sustenance delineate

silly cheva.goedafvalen.nl/hoe-te-solliciteren/telefoonhoesjes-samsung.html belly victuals plans? Then it’s things stock exchange in the course of you to contend down something zasa.goedafvalen.nl/dokters-advies/rijst-koolhydraten-dieet.html that suits you and your lifestyle. It is convenience sprightliness to concentration on an Indian Shorten tabulation in embrace up the cudgels fit of number loss. Because litigant’s influence it, although we to the scope tuter.snelafvalen.nl/hulp-van-de-dokter/symptomen-van-maagbloeding.html Indian meals are in make use of grit there are a masses of loopholes.

Odpovědět

—————

Novinky

Pohádky Šmoulích kamarádů

05.07.2012 12:41
Od dnešního dne se můžete koukat na zburu nové pohádky Šmoulové! Přidali jsme celkem 60 pohádek o Šmoulích kamarádech a Gargamelovi s jeho proradným kocourem Azraelem.

—————

Pohádky Bob a Bobek!

04.07.2012 12:54
Sekce Bob a Bobek ode dneška obsahuje více jak 70 dílů! Králíci z klobouku jsou velmi oblíbení a tak doufáme, že si každý najde ten svůj nejoblíbenější díl.

—————

Znovu všechny pohádky funkční + nové

02.07.2012 16:52
Tak jsme si opět udělali čas a projeli kompletně všechny pohádky, které zde můžete najít. K dnešnímu dni jsou všechny zveřejněné opět funkční a přidali jsme také pár pohádek o štěňátkách Tip a Tap.

—————

Pohádky opět bez chybky!

15.06.2011 15:43
Opět jsme projeli všechny pohádky a můžete se těšit z toho, že nám zase všechny fungují! Když narazíte na nefunkční, dejte nám o tom vědět! Díky

—————

Oprava pohádek

06.10.2010 20:56
Dneska jsme opravili všechny pohádky Krtečka, takže se na ně můžete na všechny podívat. V dalších dnech budou opraveny i další nefungující pohádky. Příjemnou zábavu u sledování.

—————Spolupracujeme:Doporučujeme : Hračky Punčocháče pro Vás Autosedačky a dětské zboží