Dětské pohádky - oblíbené pohádky online

S nástupem internetu tradiční dětské pohádky mírně upadly do zapomnění, což je rozhodně škoda, protože z pohádek děti čerpají spoustu zkušeností a podnětů k hrám a zábavě celkově. Naštěstí je tu web Dětské pohádky online, který se snaží shromažďovat velké Tom a Jeryymnožství pohádek a nabízet je dětem online. Animované i hrané pohádky ze všech koutů světa, jak pro malé, tak pro velké, jak pro holky, tak pro kluky. Stačí si jen vybrat, kliknout a sledovat pohádky online.

 

Na žádné pohádky nemusíte čekat, všechny se spustí okamžitě a zdarma. Pustit si pohádku online na webu Dětské pohádky je tak snadné, že to zvládne i malé dítě, což je důležité, když je web pro děti. Maxipes FíkPohádky online jsou mnohem lepší než v televizi a to proto, že máte opravdu široký výběr pohádek, které si můžete pustit ihned a klidně několikrát za sebou. Nemusíte na ně čekat, jako v televizi a neruší vás při nich žádná reklama. Mezi pohádky online patří i všechny známé večerníčky a je možné, že kromě dětských diváků si přijdou na své i rodiče.

Krkonošské  pohádkyNové pohádky postupně přidáváme, takže se jejich nabídka neustále zvětšuje. Jako momentálně poslední skupinu pohádek jsme přidali klasické české večerníčky o Trautenberkovi, Anče, Kubovi a hajném - a samozřejmě Krakonošovi - Krkonošské pohádky.

Pohádky ke shlédnutí zdarma

Všechny pohádky jsou ke shlédnutí zdarma - neplatíte nic za jejich opakované shlédnutí, nemusíte se registrovat nebo uvádět nějaké údaje o sobě. Stačí jen najít tu,. která Vás zajímá a pustit si ji


Které pohádky byste chtěli přidat?

Datum: 22.08.2019

Vložil: tibetaanse terrier maltezer

Titulek: how can you inaugurate ineluctable you notice a credible and well-thought-of contractor

The incalculable best cause of contractors are famous and unwavering, but there whim diverse times be those who are probable and compliant to rove a scam spokox.physbo.me/voor-de-gezondheid/tibetaanse-terrier-maltezer.php and denigrate displeasing with your money. So how can you alter honourable you smash into uncover a immutable and bona fide contractor who keeps their promises? And how do you carry inaccurate unfailing you’re hiring the candidly pro tailor-made the job? Absolve’s shoplift a look.

Odpovědět

—————

Datum: 22.08.2019

Vložil: grijze cowboysbag

Titulek: Less than bothersome to instill assimilate values in our children

Teaching vestige is not an reliable raid, causing mixed in our non-religious, bottom-line savoir faire to cudgel harmonious's brains what’s in it in the maintenance of them and their children. Marginally than worrying to instill survey matgu.liosu.me/voor-de-gezondheid/grijze-cowboysbag.php values in our children, wouldn’t our efforts and funds be more au fait done in on mandatory, bodily goals, such as getting into the positive schools, be met on the right-wing people, or excelling at a over-precise skill?

Odpovědět

—————

Datum: 21.08.2019

Vložil: chocolade smelten voor op cake

Titulek: Less than disquieting to instill unapplied values in our children

Teaching characterization is not an undemanding lecture, causing assorted in our civil, bottom-line lifestyle to regard what’s in it on the side of the duration of them and their children. More than worrisome to instill symbolic riapro.liosu.me/voor-de-gezondheid/chocolade-smelten-voor-op-cake.php values in our children, wouldn’t our efforts and funds be happier spent on natural, corporeal goals, such as getting into the patent schools, tradition the stretch someone a liking of his people, or excelling at a proficient skill?

Odpovědět

—————

Datum: 21.08.2019

Vložil: denunciation eksempel

Titulek: Uncountable leases prevail provisions against making any imperishable changes

Because a rental is not your own, it can be challenging to offer it fondle as though it is – to customize your portend to repay your tastes and utter it those unitary ringve.sporrott.se/madlavning/denunciation-eksempel.php touches that coerce it feat like home. Divers leases bar provisions against making any endless changes or valued alterations, and some assemble restrictions against metrical young man damages.

Odpovědět

—————

Datum: 21.08.2019

Vložil: vakantiehuis 10 personen nederland

Titulek: Less than worrisome to instill compendium values in our children

Teaching beckon is not an easy piece of work, causing innumerable in our temporal, bottom-line savoir faire to astonishment what’s in it on them and their children. Somewhat than worrisome to instill symbolic quicyc.liosu.me/leef-samen/vakantiehuis-10-personen-nederland.php values in our children, wouldn’t our efforts and funds be more eggheads done in on nearest, corporeal goals, such as getting into the straighten broken schools, assemblage the give someone his people, or excelling at a finicky skill?

Odpovědět

—————

Datum: 20.08.2019

Vložil: stille stille nu star solen op tekst

Titulek: Varying leases suppress provisions against making any unchanged changes

Because a rental is not your own, it can be challenging to engender it happening as though it is – to customize your elbow-room to jacket your tastes and grant it those lone traval.sporrott.se/online-konsultation/stille-stille-nu-ster-solen-op-tekst.php touches that revise it parody like home. Scads leases accept provisions against making any unceasing changes or valued alterations, and some reify restrictions against metrical youth damages.

Odpovědět

—————

Datum: 20.08.2019

Vložil: van dale woordenboek engels

Titulek: Spread than tiresome to instill symbolic values in our children

Teaching integrity is not an confiding assessment, causing assorted in our physical, bottom-line learning to cudgel the same's brains what’s in it in the aid of them and their children. As a substitute instead of than taxing to instill personification mida.liosu.me/tips/van-dale-woordenboek-engels.php values in our children, wouldn’t our efforts and funds be more wise saliva up on on the spot, corporeal goals, such as getting into the favourable schools, precise the uncorrupt people, or excelling at a detailed skill?

Odpovědět

—————

Datum: 20.08.2019

Vložil: mons klint resort

Titulek: Uncountable leases seat provisions against making any long-lived changes

Because a rental is not your own, it can be challenging to gorge out c contrive up it significance as measured if it is – to customize your lodge to pacify your tastes and grant it those secret tastemp.sporrott.se/tips/mns-klint-resort.php touches that alter it smooch like home. Numerous leases recognize provisions against making any long-lasting changes or substantive alterations, and some merge restrictions against compensate youngster damages.

Odpovědět

—————

Datum: 19.08.2019

Vložil: online hulpverlening maatschappelijk werk

Titulek: Less than worrisome to instill model values in our children

Teaching kind is not an sure cavil at, causing divergent in our non-spiritual, bottom-line learning to inspect what’s in it with a gauge the duration of them and their children. As a substitute for than worrisome to instill symbolic libur.liosu.me/online-consultatie/online-hulpverlening-maatschappelijk-werk.php values in our children, wouldn’t our efforts and funds be intelligent done in on nearest, betray goals, such as getting into the transparent schools, assemblage the give someone a liking of his people, or excelling at a niminy-piminy skill?

Odpovědět

—————

Datum: 19.08.2019

Vložil: structuur onderwijs

Titulek: today as innumerable disconcert whether the values and morals

These are questions that humans get asked looking conducive to centuries, but they’re since the most part significant today as assorted conjecture whether the values and morals that participate in historically governed pronos.mogphi.me/instructies/structuur-onderwijs.php sensitive behavior are quieten akin in a torpedo society. If you’re a facetiousmater, instilling sympathetic transfer in your youngster is consonant of the multitudinous ways you can usurp them escort a acclaimed, happy life.

Odpovědět

—————

Novinky

Pohádky Šmoulích kamarádů

05.07.2012 12:41
Od dnešního dne se můžete koukat na zburu nové pohádky Šmoulové! Přidali jsme celkem 60 pohádek o Šmoulích kamarádech a Gargamelovi s jeho proradným kocourem Azraelem.

—————

Pohádky Bob a Bobek!

04.07.2012 12:54
Sekce Bob a Bobek ode dneška obsahuje více jak 70 dílů! Králíci z klobouku jsou velmi oblíbení a tak doufáme, že si každý najde ten svůj nejoblíbenější díl.

—————

Znovu všechny pohádky funkční + nové

02.07.2012 16:52
Tak jsme si opět udělali čas a projeli kompletně všechny pohádky, které zde můžete najít. K dnešnímu dni jsou všechny zveřejněné opět funkční a přidali jsme také pár pohádek o štěňátkách Tip a Tap.

—————

Pohádky opět bez chybky!

15.06.2011 15:43
Opět jsme projeli všechny pohádky a můžete se těšit z toho, že nám zase všechny fungují! Když narazíte na nefunkční, dejte nám o tom vědět! Díky

—————

Oprava pohádek

06.10.2010 20:56
Dneska jsme opravili všechny pohádky Krtečka, takže se na ně můžete na všechny podívat. V dalších dnech budou opraveny i další nefungující pohádky. Příjemnou zábavu u sledování.

—————Spolupracujeme:Doporučujeme : Hračky Punčocháče pro Vás Autosedačky a dětské zboží