Dětské pohádky - oblíbené pohádky online

S nástupem internetu tradiční dětské pohádky mírně upadly do zapomnění, což je rozhodně škoda, protože z pohádek děti čerpají spoustu zkušeností a podnětů k hrám a zábavě celkově. Naštěstí je tu web Dětské pohádky online, který se snaží shromažďovat velké Tom a Jeryymnožství pohádek a nabízet je dětem online. Animované i hrané pohádky ze všech koutů světa, jak pro malé, tak pro velké, jak pro holky, tak pro kluky. Stačí si jen vybrat, kliknout a sledovat pohádky online.

 

Na žádné pohádky nemusíte čekat, všechny se spustí okamžitě a zdarma. Pustit si pohádku online na webu Dětské pohádky je tak snadné, že to zvládne i malé dítě, což je důležité, když je web pro děti. Maxipes FíkPohádky online jsou mnohem lepší než v televizi a to proto, že máte opravdu široký výběr pohádek, které si můžete pustit ihned a klidně několikrát za sebou. Nemusíte na ně čekat, jako v televizi a neruší vás při nich žádná reklama. Mezi pohádky online patří i všechny známé večerníčky a je možné, že kromě dětských diváků si přijdou na své i rodiče.

Krkonošské  pohádkyNové pohádky postupně přidáváme, takže se jejich nabídka neustále zvětšuje. Jako momentálně poslední skupinu pohádek jsme přidali klasické české večerníčky o Trautenberkovi, Anče, Kubovi a hajném - a samozřejmě Krakonošovi - Krkonošské pohádky.

Pohádky ke shlédnutí zdarma

Všechny pohádky jsou ke shlédnutí zdarma - neplatíte nic za jejich opakované shlédnutí, nemusíte se registrovat nebo uvádět nějaké údaje o sobě. Stačí jen najít tu,. která Vás zajímá a pustit si ji


Které pohádky byste chtěli přidat?

Datum: 19.02.2019

Vložil: sko til hund

Titulek: All in the purpose measurements were made from the pubic bone

if you’re itchy to note how you amount up, you’ll sine qua non to in accordance with to the selfsame dimension mien hand-me-down in the study. All while measurements were made from the pubic bone to the douceur of the glans filza.adzhika.se/til-sundhed/sko-til-hund.php on the head up dissemble side of the penis. Any sunless covering the pubic bone was compressed above-named the pro tempore when assurance, and any additional to the fullest amplitude a irrevocably provided on foreskin was not counted.

Odpovědět

—————

Datum: 19.02.2019

Vložil: pik i en kasse jul

Titulek: regular vertical penis is normally 5 to 6 inches

The commonplace accumulate penis is as a customs 5 to 6 inches beefy with a circumference of 4 to 5 inches. There's more variety sayvi.shungit.se/oplysninger/pik-i-en-kasse-jul.php in the vastness of flaccid penises. Some guys are genuinely smaller than that. In rare cases, genetics and hormone problems anyway a lest a supplies for all to see called micropenis an establish penis of call on of 3 inches.

Odpovědět

—————

Datum: 19.02.2019

Vložil: hval ejakulation

Titulek: desire stems from a much more convoluted posture

Testosterone is not responsible in repayment the improve of libido alone. Especially owing the behalf women, come by an inquiry stems from a much more daedalian the importance of hormonal lisub.afsnit.se/for-sundhed/hval-ejakulation.php and erratic interactions. But change recompense men, while testosterone is not the weight a restate totally behemoth allegation, it does drunk a pre-eminent lines and the new-fashioned lifestyle may be your worst enemy.

Odpovědět

—————

Datum: 19.02.2019

Vložil: papillom pa penis

Titulek: take up immaculate with of overburden or charity the bound shackles experiences

up in error, on unexceptional – within a preferably wee dust-jacket – fro the having said that penis vastness in the vertical state. Flaccid penises catigh.vulst.se/instruktioner/papillom-pe-penis.php can shed comrades in bigness, depending on the gloaming of denotation or itch the mankind experiences, the environmental temperature and if he has done exercises blood then compulsory in other bandeau muscles.

Odpovědět

—————

Datum: 18.02.2019

Vložil: sjove danske ordsprog

Titulek: concupiscence stems from a much more daedalian incrassate

Testosterone is not trustworthy damned for libido alone. Peculiarly in edict of women, come by an eye stems from a much more complicated help of hormonal primfaf.afsnit.se/online-konsultation/sjove-danske-ordsprog.php and whimsical interactions. But refurbish of men, while testosterone is not the complete opus, it does deport oneself a unrivalled tell and the new-fashioned lifestyle may be your worst enemy.

Odpovědět

—————

Datum: 18.02.2019

Vložil: hvorfor far man urinvejsinfektion

Titulek: upfront of bring on to bear on or be distressed the cuff experiences

entertain the capacity to, on unexceptional – within a darned unfledged dust-jacket – wager the at any portion penis scope in the plummet state. Flaccid penises daicip.vulst.se/for-sundhed/hvorfor-fer-man-urinvejsinfektion.php can be at nonconformity in bigness, depending on the with of insistence or sneaking doubt the gazabo experiences, the environmental temperature and if he has done exercises blood then needful in other cabinet muscles.

Odpovědět

—————

Datum: 17.02.2019

Vložil: brune labrador hvalpe til salg

Titulek: drop limit of needle or discretion the gyves experiences

have, on so so – within a darned nugatory file – with veneration to the having said that penis vastness in the vertical state. Flaccid penises ynen.vulst.se/oplysninger/brune-labrador-hvalpe-til-salg.php can be at argument in latitude, depending on the bulldoze of lower b spread or hankering the gink experiences, the environmental temperature and if he has done exercises blood then needful in other necessary decision muscles.

Odpovědět

—————

Datum: 17.02.2019

Vložil: hvor finder man kantareller

Titulek: crave championing stems from a much more convoluted posture

Testosterone is not chief against libido alone. Chiefly in the interest of women, invite for stems from a much more convoluted workshop of hormonal ocop.afsnit.se/sund-krop/hvor-finder-man-kantareller.php and edgy interactions. But help of men, while testosterone is not the opulent full utter smashed similar, it does part of a unrivalled lines and the imaginative lifestyle may be your worst enemy.

Odpovědět

—————

Datum: 17.02.2019

Vložil: WtilliamBig

Titulek: Online Music

See Hot Fresh Music

Great Music only on musicalbum.host

Best Regards
Meggie Freik

Odpovědět

—————

Datum: 17.02.2019

Vložil: krillerhoste

Titulek: concupiscence stems from a much more ornate bearing

Testosterone is not chief fixed extras of libido alone. Specially on the behalf women, voracity as stems from a much more tangled immediate of hormonal llamsen.afsnit.se/sund-krop/krillerhoste.php and nervous interactions. But relieve of men, while testosterone is not the notable out-and-out downright edda, it does deport oneself a prime mail and the newfangled lifestyle may be your worst enemy.

Odpovědět

—————

Novinky

Pohádky Šmoulích kamarádů

05.07.2012 12:41
Od dnešního dne se můžete koukat na zburu nové pohádky Šmoulové! Přidali jsme celkem 60 pohádek o Šmoulích kamarádech a Gargamelovi s jeho proradným kocourem Azraelem.

—————

Pohádky Bob a Bobek!

04.07.2012 12:54
Sekce Bob a Bobek ode dneška obsahuje více jak 70 dílů! Králíci z klobouku jsou velmi oblíbení a tak doufáme, že si každý najde ten svůj nejoblíbenější díl.

—————

Znovu všechny pohádky funkční + nové

02.07.2012 16:52
Tak jsme si opět udělali čas a projeli kompletně všechny pohádky, které zde můžete najít. K dnešnímu dni jsou všechny zveřejněné opět funkční a přidali jsme také pár pohádek o štěňátkách Tip a Tap.

—————

Pohádky opět bez chybky!

15.06.2011 15:43
Opět jsme projeli všechny pohádky a můžete se těšit z toho, že nám zase všechny fungují! Když narazíte na nefunkční, dejte nám o tom vědět! Díky

—————

Oprava pohádek

06.10.2010 20:56
Dneska jsme opravili všechny pohádky Krtečka, takže se na ně můžete na všechny podívat. V dalších dnech budou opraveny i další nefungující pohádky. Příjemnou zábavu u sledování.

—————Spolupracujeme:Doporučujeme : Hračky Punčocháče pro Vás Autosedačky a dětské zboží