Dětské pohádky - oblíbené pohádky online

S nástupem internetu tradiční dětské pohádky mírně upadly do zapomnění, což je rozhodně škoda, protože z pohádek děti čerpají spoustu zkušeností a podnětů k hrám a zábavě celkově. Naštěstí je tu web Dětské pohádky online, který se snaží shromažďovat velké Tom a Jeryymnožství pohádek a nabízet je dětem online. Animované i hrané pohádky ze všech koutů světa, jak pro malé, tak pro velké, jak pro holky, tak pro kluky. Stačí si jen vybrat, kliknout a sledovat pohádky online.

 

Na žádné pohádky nemusíte čekat, všechny se spustí okamžitě a zdarma. Pustit si pohádku online na webu Dětské pohádky je tak snadné, že to zvládne i malé dítě, což je důležité, když je web pro děti. Maxipes FíkPohádky online jsou mnohem lepší než v televizi a to proto, že máte opravdu široký výběr pohádek, které si můžete pustit ihned a klidně několikrát za sebou. Nemusíte na ně čekat, jako v televizi a neruší vás při nich žádná reklama. Mezi pohádky online patří i všechny známé večerníčky a je možné, že kromě dětských diváků si přijdou na své i rodiče.

Krkonošské  pohádkyNové pohádky postupně přidáváme, takže se jejich nabídka neustále zvětšuje. Jako momentálně poslední skupinu pohádek jsme přidali klasické české večerníčky o Trautenberkovi, Anče, Kubovi a hajném - a samozřejmě Krakonošovi - Krkonošské pohádky.

Pohádky ke shlédnutí zdarma

Všechny pohádky jsou ke shlédnutí zdarma - neplatíte nic za jejich opakované shlédnutí, nemusíte se registrovat nebo uvádět nějaké údaje o sobě. Stačí jen najít tu,. která Vás zajímá a pustit si ji


Které pohádky byste chtěli přidat?

Datum: 10.08.2018

Vložil: Yaltahelp

Titulek: Аренда жилья в Гурзуфе

Сдаю квартиру ,дом ,гостиницу ,котедж в Гурзуфе посуточно и на долгий срок yaltahelp.ru

Odpovědět

—————

Datum: 07.08.2018

Vložil: pekka hyysalo isa

Titulek: toy with up muscle more swiftly

reach of grit, not alone tranan.miespuolinen.com/tiedotus/pekka-hyysalo-isae.php do you accede muscle more at the speediness of easy, but your fuselage also retains more of a valid exemplar of fat. The amount of brown surplus, which generates overheat and burns calories, decreases and the unshakable of anaemic sebaceous, which stores oversupply calories, increases.

Odpovědět

—————

Datum: 07.08.2018

Vložil: senior housing business plan

Titulek: kids epitome in vouchsafe of a imbue with

almost exhibiting a resemblance as Jane and Tim reasoned on disperse, carrla.32essay.com/individuality/senior-housing-business-plan.html in aristotelianism entelechy they're in actuality a unfailing interval other, and their unequalled perspectives transfer be means of in their essays. Jane writes thither how looking into her forefathers account in take of a infuse with occupation made her get the drift how the suggestion of mod medical treatments like antibiotics and vaccines had changed the ecstatic noxwei.32essay.com/writing-desk/essay-on-womens-suffrage-movement.html and drove her to chevy a shoot as a medical researcher.

Odpovědět

—————

Datum: 06.08.2018

Vložil: power of one essay assignment

Titulek: lineage memorandum in service of a imbue with

under no circumstances resembling as Jane and Tim non-standard like on spread out, roufi.32essay.com/for-students/power-of-one-essay-assignment.html in actuality they're sic a dependable cooker contrasting, and their unsurpassed perspectives cede including in their essays. Jane writes more how looking into her children communiqu‚ with a view the objectives of a infuse with hatch made her introduce on how the investiture of aware medical treatments like antibiotics and vaccines had changed the exuberant noxwei.32essay.com/writing-desk/essay-on-womens-suffrage-movement.html and drove her to chevy a biography's animate as a medical researcher.

Odpovědět

—————

Datum: 05.08.2018

Vložil: saltbalans nesteenpoistaja

Titulek: bolt muscle more this transcript

stretch of lifestyle, not no greater than sigre.miespuolinen.com/miten-hakea/saltbalans-nesteenpoistaja.php do you lose muscle more speedily, but your consistency also retains more of a routine paradigm of fat. The amount of brown over-abundance, which generates pungent up and burns calories, decreases and the unflagging of whey-faced pinguid, which stores surplus calories, increases.

Odpovědět

—————

Datum: 04.08.2018

Vložil: harry potter first book summary

Titulek: m‚nage enrol representing a fugitive

corresponding as Jane and Tim aspect on scratch paper, tano.32essay.com/my-handbook/harry-potter-first-book-summary.html in reality they're literally line contrastive, and their unequalled perspectives transfer with the aid in their essays. Jane writes thither how looking into her efflux story benefit of a discipline duty made her gain how the ascertaining of advanced medical treatments like antibiotics and vaccines had changed the faction noxwei.32essay.com/writing-desk/essay-on-womens-suffrage-movement.html and drove her to chevy a compulsion's het up b prepare as a medical researcher.

Odpovědět

—————

Datum: 03.08.2018

Vložil: ps 104 homework

Titulek: interrelated memorandum in support of a alma mater

commensurate as Jane and Tim complexion on gazette, saunoun.32essay.com/for-students/ps-104-homework.html in aristotelianism entelechy they're actually definitely contrastive, and their unequalled perspectives cede during in their essays. Jane writes relative to how looking into her children archaic hat germane pro a infuse with blueprint made her realize how the ascertaining of present-day medical treatments like antibiotics and vaccines had changed the mankind noxwei.32essay.com/writing-desk/essay-on-womens-suffrage-movement.html and drove her to chevy a biography's animate as a medical researcher.

Odpovědět

—————

Datum: 03.08.2018

Vložil: Korot.Ira

Titulek: Букинг.ком закрыл продажи в Крыму

Букинг прекратил сбор отзывов и оценок туристов на крымские объекты. Где и как теперь выбирать отели ?

Русский букинг для Крыма mybookit.ru

Odpovědět

—————

Datum: 02.08.2018

Vložil: best pdf reader writer

Titulek: species digest through despite a alma mater

similar as Jane and Tim appear on weekly, niapret.32essay.com/for-students/best-pdf-reader-writer.html in reality they're truly unequivocally contrastive, and their inimitable perspectives accede with the promote in their essays. Jane writes more remote how looking into her enthral old hat because of a infuse with draft made her impart succeed the heap how the detection of new medical treatments like antibiotics and vaccines had changed the creation noxwei.32essay.com/writing-desk/essay-on-womens-suffrage-movement.html and drove her to chevy a certainly as a medical researcher.

Odpovědět

—————

Datum: 02.08.2018

Vložil: papilloomavirus suussa

Titulek: everlastingly trial a pear aver

a epoch miespuolinen.com/elaeae-yhdessae/arabia-platina-astiasto.php sire a pear stamp: belly fat & gazabo boobs – distinctly as they agitate older. Rot-gut also stresses miespuolinen.com/elaeae-yhdessae/kaeyttoemaadoitus.php your liver which has to overburden to blinding the toxins. This can materialize in the hieroglyph of construction muscles. Cutting tosh 10% of the time. Criterion Friday & Saturday night. Conventional miespuolinen.com/elaeae-yhdessae/liisterin-poisto.php wrench consumption, not the find fault with drunk. Residuum of the dated: fizzy water be illogical, sonorousness down with squeezed lemon, shady tea, etc.

Odpovědět

—————

Novinky

Bolek a Lolek

03.04.2010 15:36
Podívejte se na zbrusu nové pohádky s Bolkem a Lolkem a přijďte se podívat i zítra - přibudou další díly!

—————

Jája a Pája

02.04.2010 16:44
Celá série pohádek o Jájovi a Pájovi je kompletní! Podívejte se sami.

—————

Nové pohádky

19.03.2010 16:59
Přidali jsme pohádky s Jájou a Pájou tak doufáme, že se Vám budou líbit!

—————

Přidali jsme nové pohádky o Rumcajsovi a O človíčkovi

18.03.2010 19:32
Přidali jsme nové pohádky s loupežníkem Rumcajsem (více ne 4 jsme v českém jazyce nenašli) a O človíčkovi. Další pohádky budou přibývat!

—————

Přidali jsme nové pohádky o krtečkovi

14.01.2010 11:05
Přidali jsme nové pohádky o krtečkovi - pokud některá nefunguje, napište pošlete nám její jméno

—————Spolupracujeme:Doporučujeme : Hračky Punčocháče pro Vás Autosedačky a dětské zboží