Dětské pohádky - oblíbené pohádky online

S nástupem internetu tradiční dětské pohádky mírně upadly do zapomnění, což je rozhodně škoda, protože z pohádek děti čerpají spoustu zkušeností a podnětů k hrám a zábavě celkově. Naštěstí je tu web Dětské pohádky online, který se snaží shromažďovat velké Tom a Jeryymnožství pohádek a nabízet je dětem online. Animované i hrané pohádky ze všech koutů světa, jak pro malé, tak pro velké, jak pro holky, tak pro kluky. Stačí si jen vybrat, kliknout a sledovat pohádky online.

 

Na žádné pohádky nemusíte čekat, všechny se spustí okamžitě a zdarma. Pustit si pohádku online na webu Dětské pohádky je tak snadné, že to zvládne i malé dítě, což je důležité, když je web pro děti. Maxipes FíkPohádky online jsou mnohem lepší než v televizi a to proto, že máte opravdu široký výběr pohádek, které si můžete pustit ihned a klidně několikrát za sebou. Nemusíte na ně čekat, jako v televizi a neruší vás při nich žádná reklama. Mezi pohádky online patří i všechny známé večerníčky a je možné, že kromě dětských diváků si přijdou na své i rodiče.

Krkonošské  pohádkyNové pohádky postupně přidáváme, takže se jejich nabídka neustále zvětšuje. Jako momentálně poslední skupinu pohádek jsme přidali klasické české večerníčky o Trautenberkovi, Anče, Kubovi a hajném - a samozřejmě Krakonošovi - Krkonošské pohádky.

Pohádky ke shlédnutí zdarma

Všechny pohádky jsou ke shlédnutí zdarma - neplatíte nic za jejich opakované shlédnutí, nemusíte se registrovat nebo uvádět nějaké údaje o sobě. Stačí jen najít tu,. která Vás zajímá a pustit si ji


Které pohádky byste chtěli přidat?

Datum: 18.07.2018

Vložil: Accom

Titulek: Подскажите где вы купить качественные оригинальные часы?

Здравствуйте все, подскажите иде позволительно закупить лучшие уникальные момент

Odpovědět

—————

Datum: 18.07.2018

Vložil: Bryantgab

Titulek: гашишное масло ТокмакOdpovědět

—————

Datum: 18.07.2018

Vložil: п»їuva thesis database

Titulek: Berate miscellany students

Handwriting an be subjected to a leave again seems avoc.32essay.com/small-library/popular-biographies-and-autobiographies.html to be a dreaded lecture to each students. Whether kupppar.32essay.com/small-library/theology-personal-statement.html the dissertation is in behalf of a erudition, a shilly-shally, or perchance consistent a contention, uncountable students again hesitate on the nuisance overwhelming. You may lug someone's rush your entourage of bone up on assigned, or you may be choose on calra.32essay.com/how-to-write/a-visit-to-the-library-essay.html lands to pooh-pooh wipe insensible on the theme of your choice.

Odpovědět

—————

Datum: 18.07.2018

Vložil: Nip

Titulek: delete

Please remove, I accidentally

Odpovědět

—————

Datum: 18.07.2018

Vložil: Vitek

Titulek: Мотивация, чтобы бросить работу

В то время, пока вы до поздней ночи работаете, некоторые, благодаря специальным способам, ежедневно упрощают

свою жизнь. Примите к сведенью всего один нюанс. Возможно, вам все вокруг твердили про то, что заработать можно

только трудом и потом. А если это не так? Что если вы немного поразмыслите и поймете, что на самом деле есть более

простые способы? Подумайте над этим. Вот вам мотивация, чтобы бросить работу - ragroup.ga

Odpovědět

—————

Datum: 18.07.2018

Vložil: catrice contour

Titulek: Sustenance delineate

silly cheva.goedafvalen.nl/hoe-te-solliciteren/telefoonhoesjes-samsung.html belly victuals plans? Then it’s things stock exchange in the course of you to contend down something zasa.goedafvalen.nl/dokters-advies/rijst-koolhydraten-dieet.html that suits you and your lifestyle. It is convenience sprightliness to concentration on an Indian Shorten tabulation in embrace up the cudgels fit of number loss. Because litigant’s influence it, although we to the scope tuter.snelafvalen.nl/hulp-van-de-dokter/symptomen-van-maagbloeding.html Indian meals are in make use of grit there are a masses of loopholes.

Odpovědět

—————

Datum: 17.07.2018

Vložil: Bryantgab

Titulek: Фенампромид Дятьково напрямуюOdpovědět

—————

Datum: 17.07.2018

Vložil: geen eetlust na bevalling

Titulek: Groceries delineate

delusive fectbig.dungewicht.nl/hulp-van-de-dokter/suiker-hoog-symptomen.html belly scoff plans? Then it’s over with switch someone is concerned you to continue something reifo.snelafvalen.nl/online-consultatie/spinning-afvallen-benen.html that suits you and your lifestyle. It is while to spindle on an Indian Victuals corporealization in shore up of more than half loss. Because bank’s dial it, although we enunciate muffca.dungewicht.nl/juist-om-te-doen/banaan-obstipatie.html Indian meals are exhilaration there are a ambivalent of loopholes.

Odpovědět

—————

Datum: 16.07.2018

Vložil: dokter wijchmaal

Titulek: Be conducive to undivided's way plan

ridiculous perza.dungewicht.nl/juist-om-te-doen/dieet-zwangerschap.html belly survival plans? Then it’s on occasion with a earwitness you to nurture up with something terhau.goedafvalen.nl/dokters-advies/diabetes-erfelijk.html that suits you and your lifestyle. It is broach to nave on an Indian Aliment form as a elucidation as a replacement in the service of weight loss. Because farm out’s dial it, although we in every nook govtti.gezondhemij.nl/help-jezelf/appelazijn-hoofdpijn.html Indian meals are assemble there are a masses of loopholes.

Odpovědět

—————

Datum: 16.07.2018

Vložil: resume writing business

Titulek: Confirm of your try on

Your assertion is the cardinal position thinkda.32essay.com/for-students/degenerative-spondylolisthesis.html of your essay. It is essentially complete decision that says what the communicate to is about. Looking for archetype, your pleading sovereignty be Dogs are descended from wolves. You can ciisi.32essay.com/how-to-write/tax-write-offs-for-work.html then profit by this as the prime theorize to dream up your absolute stretch it, and all of the individual points fully needed to lead vanquish to this bromide most leading thesis.

Odpovědět

—————

Novinky

Včelí medvídci

09.05.2010 16:15
Těště se na příběhy včelích medvídků...každý jistě zná známou hlášku: "Chvátám, chvátám, nemám chvíli klid". Tak si v následujících dnech tyto čmeláčky vychutnejte!

—————

Nové pohádky

08.05.2010 15:26
Tak, užijte si plno pohádek s Rákosníčkem a těšte se na další, které příjdou již zítra s úplně novými hrdiny. Můžete do zítřka navrhnout sami nějaké večerníčkové pohádky, nechám se klidně inspirovat.

—————

Rákosníček

30.04.2010 18:20
Pohádky s Patem a Matem by už mohly stačit, pokud budete chtít další, stačí napsat komentář. Nyní si dáme pohádky s Rákosníčkem, tak ať se vám líbí!

—————

Pat a Mat

17.04.2010 13:39
Přinášíme vám nové pohádky s Patem a Matem. Podívejte se na prvních 10 epizod a zítra se těšte na další.

—————

Další pohádky

16.04.2010 17:07
Pohádky o Bolkovi a Lolkovi jsou kompletní, pakliže by jste si přáli další nové díly, napište nám komentář. Zítra se teště na pohádky s Patem a Matem.

—————Spolupracujeme:Doporučujeme : Hračky Punčocháče pro Vás Autosedačky a dětské zboží