Dětské pohádky - oblíbené pohádky online

S nástupem internetu tradiční dětské pohádky mírně upadly do zapomnění, což je rozhodně škoda, protože z pohádek děti čerpají spoustu zkušeností a podnětů k hrám a zábavě celkově. Naštěstí je tu web Dětské pohádky online, který se snaží shromažďovat velké Tom a Jeryymnožství pohádek a nabízet je dětem online. Animované i hrané pohádky ze všech koutů světa, jak pro malé, tak pro velké, jak pro holky, tak pro kluky. Stačí si jen vybrat, kliknout a sledovat pohádky online.


Líbí se nám - Dětská hřiště.cz

 

Na žádné pohádky nemusíte čekat, všechny se spustí okamžitě a zdarma. Pustit si pohádku online na webu Dětské pohádky je tak snadné, že to zvládne i malé dítě, což je důležité, když je web pro děti. Maxipes FíkPohádky online jsou mnohem lepší než v televizi a to proto, že máte opravdu široký výběr pohádek, které si můžete pustit ihned a klidně několikrát za sebou. Nemusíte na ně čekat, jako v televizi a neruší vás při nich žádná reklama. Mezi pohádky online patří i všechny známé večerníčky a je možné, že kromě dětských diváků si přijdou na své i rodiče.

Krkonošské  pohádkyNové pohádky postupně přidáváme, takže se jejich nabídka neustále zvětšuje. Jako momentálně poslední skupinu pohádek jsme přidali klasické české večerníčky o Trautenberkovi, Anče, Kubovi a hajném - a samozřejmě Krakonošovi - Krkonošské pohádky.

Pohádky ke shlédnutí zdarma

Všechny pohádky jsou ke shlédnutí zdarma - neplatíte nic za jejich opakované shlédnutí, nemusíte se registrovat nebo uvádět nějaké údaje o sobě. Stačí jen najít tu,. která Vás zajímá a pustit si ji


Novinky

Včelí medvídci

09.05.2010 16:15
Těště se na příběhy včelích medvídků...každý jistě zná známou hlášku: "Chvátám, chvátám, nemám chvíli klid". Tak si v následujících dnech tyto čmeláčky vychutnejte!

—————

Nové pohádky

08.05.2010 15:26
Tak, užijte si plno pohádek s Rákosníčkem a těšte se na další, které příjdou již zítra s úplně novými hrdiny. Můžete do zítřka navrhnout sami nějaké večerníčkové pohádky, nechám se klidně inspirovat.

—————

Rákosníček

30.04.2010 18:20
Pohádky s Patem a Matem by už mohly stačit, pokud budete chtít další, stačí napsat komentář. Nyní si dáme pohádky s Rákosníčkem, tak ať se vám líbí!

—————

Pat a Mat

17.04.2010 13:39
Přinášíme vám nové pohádky s Patem a Matem. Podívejte se na prvních 10 epizod a zítra se těšte na další.

—————

Další pohádky

16.04.2010 17:07
Pohádky o Bolkovi a Lolkovi jsou kompletní, pakliže by jste si přáli další nové díly, napište nám komentář. Zítra se teště na pohádky s Patem a Matem.

—————