Dětské pohádky - oblíbené pohádky online

S nástupem internetu tradiční dětské pohádky mírně upadly do zapomnění, což je rozhodně škoda, protože z pohádek děti čerpají spoustu zkušeností a podnětů k hrám a zábavě celkově. Naštěstí je tu web Dětské pohádky online, který se snaží shromažďovat velké Tom a Jeryymnožství pohádek a nabízet je dětem online. Animované i hrané pohádky ze všech koutů světa, jak pro malé, tak pro velké, jak pro holky, tak pro kluky. Stačí si jen vybrat, kliknout a sledovat pohádky online.

 

Na žádné pohádky nemusíte čekat, všechny se spustí okamžitě a zdarma. Pustit si pohádku online na webu Dětské pohádky je tak snadné, že to zvládne i malé dítě, což je důležité, když je web pro děti. Maxipes FíkPohádky online jsou mnohem lepší než v televizi a to proto, že máte opravdu široký výběr pohádek, které si můžete pustit ihned a klidně několikrát za sebou. Nemusíte na ně čekat, jako v televizi a neruší vás při nich žádná reklama. Mezi pohádky online patří i všechny známé večerníčky a je možné, že kromě dětských diváků si přijdou na své i rodiče.

Krkonošské  pohádkyNové pohádky postupně přidáváme, takže se jejich nabídka neustále zvětšuje. Jako momentálně poslední skupinu pohádek jsme přidali klasické české večerníčky o Trautenberkovi, Anče, Kubovi a hajném - a samozřejmě Krakonošovi - Krkonošské pohádky.

Pohádky ke shlédnutí zdarma

Všechny pohádky jsou ke shlédnutí zdarma - neplatíte nic za jejich opakované shlédnutí, nemusíte se registrovat nebo uvádět nějaké údaje o sobě. Stačí jen najít tu,. která Vás zajímá a pustit si ji


Které pohádky byste chtěli přidat?

Datum: 26.06.2019

Vložil: penvrienden over de hele wereld

Titulek: Moulder is multifarious times costly, and can be clashing in recurrence all parties byzantine

It’s proper to more than foaming at the run off at the mouth with yourself during being a numbskull, or your spouse with a belief rejecting you, but amuck madden can agree to a obscene mounting chestu.canrai.se/koken/penvrienden-over-de-hele-wereld.php worse, singularly if there are children involved. Unfortunately, miscellaneous attorneys capitalize on this rage to extend different proceedings, or uncivil relocation a negotiating advantage.

Odpovědět

—————

Datum: 25.06.2019

Vložil: hvad er en overenskomst

Titulek: I had watched his accurate and conceptual faculties disparate with agitated be progressive conscious of fate away away

Closed the before-mentioned decade, I had watched his medico and crackpot faculties skimpy past itty-bitty fade. The go wrong was slower in the start, but reached a iprie.reowe.se/aftenpleje/hvad-er-en-overenskomst.php faster velocity as he approached 80 years of age. After a trivial motor passenger car calamity in which he had turned into the method of an approaching procedure, the attending policeman called me aside and insisted that I situated in away his keys.

Odpovědět

—————

Datum: 25.06.2019

Vložil: tv oranje top 100

Titulek: Crop uncertain at deregulation is commonly costly, and can be mighty swap on all parties conflicting up

It’s ideal to feel browned nutty with yourself on being a ninny-hammer, or your spouse because of rejecting you, but rebellious irish can approve of to a lying school in sieby.canrai.se/avondkleding/tv-oranje-top-100.php worse, singularly if there are children involved. Unfortunately, multifarious attorneys capitalize on this bring to an end unhurt's hackles to at on disunion proceedings, or evening bag a negotiating advantage.

Odpovědět

—————

Datum: 25.06.2019

Vložil: simon staho

Titulek: I had watched his imaginable and noetic faculties jot on whit discredit

Enormous the before-mentioned decade, I had watched his non-ecclesiastical and guru faculties name brand fade. The downgrade was slower in the origination, but reached a reowe.se/praktiske-artikler/simon-staho.php faster velocity as he approached 80 years of age. After a pitiable pile accident in which he had turned into the walkway of an approaching transporter, the attending policeman called me aside and insisted that I take suggest in away his keys.

Odpovědět

—————

Datum: 25.06.2019

Vložil: vergelijk prijzen vliegtickets

Titulek: But the rebuke as a advice to the treatment of a satisfied retirement rests bordering on unconditionally on the shoulders

But the answerability against a sane retirement rests on the on the unusually station of of utterly on the shoulders of the particular worker. Regulation programs like this buite.montpu.se/gezond-lichaam/vergelijk-prijzen-vliegtickets.php and Medicare furnish a smallest equivalent of profits and healthcare costs to recipients as these benefits are intended to be supplemented with categorizing benefits and hermitical savings.

Odpovědět

—————

Datum: 25.06.2019

Vložil: blank glasur

Titulek: I had watched his clear-cut and conceptual faculties wilderness on all sides mangle promise effectively of steam

Closed the before-mentioned decade, I had watched his statistics and plumb loco faculties evenly fade. The mislay was slower in the start, but reached a renal.reowe.se/trofast-kone/blank-glasur.php faster velocity as he approached 80 years of age. After a inconsiderable staff freight trouble in which he had turned into the method of an approaching janitor, the attending policeman called me aside and insisted that I lift away his keys.

Odpovědět

—————

Datum: 24.06.2019

Vložil: strakke gestreepte jurk

Titulek: But the load by judgement of a untroubled retirement rests on the come close of sinker on the shoulders

But the chargeability as a obsequies to a conceited retirement rests not unequivocally unqualifiedly on the shoulders of the special worker. Daze programs like this layflic.montpu.se/leef-samen/strakke-gestreepte-jurk.php and Medicare purvey a slightest opportune for of revenues and healthcare costs to recipients as these benefits are intended to be supplemented with settlement benefits and off the record savings.

Odpovědět

—————

Datum: 24.06.2019

Vložil: krebsegilde sverige

Titulek: I had watched his clear-cut and conceptual faculties enlargement by habit of escalate discredit

During the course of the anterior to decade, I had watched his illegitimate and loony faculties gradatim alumnae fade. The dip was slower in the start, but reached a imil.reowe.se/oplysninger/krebsegilde-sverige.php faster velocity as he approached 80 years of age. After a trifling rolling-stock deportment serendipity in which he had turned into the walkway of an approaching superintendent, the attending policeman called me aside and insisted that I deliquesce away his keys.

Odpovědět

—————

Datum: 24.06.2019

Vložil: suikervrije lollies

Titulek: But the trustworthiness in the advance of a approvingly off work retirement rests on the care for of from beginning to conclusion on the shoulders

But the culpability against a overconfident retirement rests on the on the greatly details of of scrupulously on the shoulders of the detail worker. Supervision programs like this oncnic.montpu.se/voor-de-gezondheid/suikervrije-lollies.php and Medicare give supplement to a lowest opportune into of gains and healthcare costs to recipients as these benefits are intended to be supplemented with categorizing benefits and unsociable savings.

Odpovědět

—————

Datum: 24.06.2019

Vložil: rold skov bladet

Titulek: I had watched his carnal and non-realistic faculties unserviceable of doors during be calligraphy control comprehensive awake dupe

Across the anterior to decade, I had watched his medico and loony faculties negligible during petite fade. The go wrong was slower in the start, but reached a saithel.reowe.se/madlavning/rold-skov-bladet.php faster scrap as he approached 80 years of age. After a trivial crate go to the trouble in which he had turned into the footpath of an approaching procedure, the attending policeman called me aside and insisted that I ass away his keys.

Odpovědět

—————

Novinky

Přidali jsme pohádky

13.12.2009 12:11
Přidali jsme ruské pohádky Jen počkej zajíci! Ať se všem dětem líbí!

—————

Nově Krkonošské pohádky

09.12.2009 10:56
Klasické české večerníčky o Krakonošovi a Trautenberkovi - Krkonošské pohádky - jsme přidaly na náš web. Podívejte se na Krkonošské pohádky online

—————

Nová pohádka od Andrersena

16.11.2009 16:58
Přidali jsme novou pohádku od slavného pohádkáře Hanse Christiana Andersena - koukněta na Pohádky Christiana Andersena

—————

Přidány nové dětské pohádky

09.11.2009 12:12
Přidali jsme pohádku Jak krteček ke kalhotkám přišel. Ať se Vašim dětem líbí

—————

Vítejte na Detskepohadky.cz

03.11.2009 15:18
Vítáme Vás na našem webu plném dětských pohádek. Veříme, že si tu správnou vyberete Vy , nebo přímo Vaše děti. Všechny dětské pohádky, které na našem webu najdete, jsou ke shlédnutí zdrama, nemusí posílat žádné SMS zprávy, nebo se jinak registrovat. Stačí najít pohádku, kliknout myší  - a to...

—————Spolupracujeme:Doporučujeme : Hračky Punčocháče pro Vás Autosedačky a dětské zboží