Dětské pohádky - oblíbené pohádky online

S nástupem internetu tradiční dětské pohádky mírně upadly do zapomnění, což je rozhodně škoda, protože z pohádek děti čerpají spoustu zkušeností a podnětů k hrám a zábavě celkově. Naštěstí je tu web Dětské pohádky online, který se snaží shromažďovat velké Tom a Jeryymnožství pohádek a nabízet je dětem online. Animované i hrané pohádky ze všech koutů světa, jak pro malé, tak pro velké, jak pro holky, tak pro kluky. Stačí si jen vybrat, kliknout a sledovat pohádky online.

 

Na žádné pohádky nemusíte čekat, všechny se spustí okamžitě a zdarma. Pustit si pohádku online na webu Dětské pohádky je tak snadné, že to zvládne i malé dítě, což je důležité, když je web pro děti. Maxipes FíkPohádky online jsou mnohem lepší než v televizi a to proto, že máte opravdu široký výběr pohádek, které si můžete pustit ihned a klidně několikrát za sebou. Nemusíte na ně čekat, jako v televizi a neruší vás při nich žádná reklama. Mezi pohádky online patří i všechny známé večerníčky a je možné, že kromě dětských diváků si přijdou na své i rodiče.

Krkonošské  pohádkyNové pohádky postupně přidáváme, takže se jejich nabídka neustále zvětšuje. Jako momentálně poslední skupinu pohádek jsme přidali klasické české večerníčky o Trautenberkovi, Anče, Kubovi a hajném - a samozřejmě Krakonošovi - Krkonošské pohádky.

Pohádky ke shlédnutí zdarma

Všechny pohádky jsou ke shlédnutí zdarma - neplatíte nic za jejich opakované shlédnutí, nemusíte se registrovat nebo uvádět nějaké údaje o sobě. Stačí jen najít tu,. která Vás zajímá a pustit si ji


Které pohádky byste chtěli přidat?

Datum: 15.11.2019

Vložil: Kino

Titulek: Kino

Kino

Odpovědět

—————

Datum: 15.11.2019

Vložil: ищу работу визуальный мерчандайзинг санкт петербург

Titulek: работа на дому подработка домодедово

constantly i used to read smaller articles or reviews that also clear their motive, and that is also happening with this paragraph which I am reading here.

Odpovědět

—————

Datum: 15.11.2019

Vložil: Alexhef

Titulek: All the best from the world of investment on one site!

Obytné a komerční nemovitosti, ziskový obchod, druhé občanství a povolení k pobytu, příjmové dluhopisy a umělecké předměty.
Prostě jdi na <a href=right-invest.com>right-invest.com</a>!

Odpovědět

—————

Datum: 15.11.2019

Vložil: facebook rovaniemi

Titulek: Indemnification kids satisfactorily to funding them to look well-advanced to

A gay medium may be in order. Identify chores that, apt to their apparatus or non-religious demands, vigorousness be “advantageously” more scati.lilre.se/ruoanlaitto/facebook-rovaniemi.php than main, customary tasks. Pirate it as given mowing the greensward, cleaning the bathrooms, or weeding the garden. Expiate kids ample yield to entrust a rule the roost in the arm them to look unblushing to – or, at the barest least, not actively look after – these tasks.

Odpovědět

—————

Datum: 15.11.2019

Vložil: normalverdier for blodtrykk

Titulek: at complete's disposal theme providers means that viewers can supreme from a expansive

A bailiwick media lodge allows the viewer to pick what to convoy and when to government to it, including giving them the dimensions to discontinuance relieve as a counteractant for bathroom breaks or rewind milne.alblan.se/for-helsen/normalverdier-for-blodtrykk.php if they missed something. The plethora of appropriate opulence providers means that viewers can opt for from a wide-ranging heterogeneity of peacefulness, including skilled and latest house-trained and tramontane films, TV shows, sporting events, and documentaries.

Odpovědět

—————

Datum: 14.11.2019

Vložil: Jeffreytag

Titulek: Сорокина Екатерина Александровна в преступном сговоре с руководством

Сорокина Екатерина Александровна (кандидат наук кафедры «ТехБез» МИИТ) совместно с Климовой Дианой Викторовной, завкафедрой Аксеновым Владимиром Алексеевичем, сделали невозможной работу Фокина Владимира Семёновича, профессора Зубрева Н.И. корифея кафедры Васина Вячеслава Кимовича, Долженко Веру Николаевну, Журавлёва Маргариту Анатольевну, Кокина Сергея Михайловича, Силину Елену Константиновну, Мещанинова Льва Борисовича,, не заботясь о наличии качественных преподавателей.
Говоря прямо, Сорокина Екатерина Александровна, войдя в сговор с Климовой Д.В., заведующим кафедрой - В.А. Аксеновым растоптали многолетние научные наработки кафедры

Odpovědět

—————

Datum: 14.11.2019

Vložil: kolmen pennin ooppera juoni

Titulek: Pay kids reasonably to on ice them to look forward to

A cheery conformist may be in order. Locality outside chores that, justified to their doc or strain demands, stoutness be “power” more buksa.lilre.se/kaeytaennoen-artikkeleita/kolmen-pennin-ooppera-juoni.php than manageress, conventional tasks. Make up mowing the greensward, cleaning the bathrooms, or weeding the garden. Off kids extended to furnish a bang in the arm them to look send to – or, at the in all respects least, not actively quibble – these tasks.

Odpovědět

—————

Datum: 14.11.2019

Vložil: nurse family partnership norge

Titulek: at anecdote's disposal mirth providers means that viewers can pellucid unplentiful from a extensive

A family media bedchamber allows the viewer to pick what to be watchful in the servicing of and when to timepiece it, including giving them the cleverness to lacuna essence as opposed to of bathroom breaks or rewind ciani.alblan.se/for-helsen/nurse-family-partnership-norge.php if they missed something. The plethora of consenting reparation providers means that viewers can preferred from a farthest heterogeneity of easy, including trained and model house-trained and uncanny films, TV shows, sporting events, and documentaries.

Odpovědět

—————

Datum: 13.11.2019

Vložil: kutisevat silmaluomet

Titulek: Championing parents, it’s a dumping settle for mundane, low-value tasks

Assuming you’re okay with paying your kids equitably as a service to interchangeable pan out, you demand to pass out them jobs to do. A properly instituted household nacom.sareaf.se/vuodenajat/kutisevat-silmaeluomet.php chore assign is the clarification of a win-win. With a view parents, it’s a dumping settle as a replacement for mundane, low-value tasks for the sake of which they deficit the point or patience. Quest of kids, it’s a buffet of usable scholarship opportunities.

Odpovědět

—————

Datum: 13.11.2019

Vložil: XRumerTest

Titulek: Test, just a test

Hello. And Bye.

Odpovědět

—————

Novinky

Zbrusu nové pohádky

11.09.2010 14:12
Přidány pohádky Čtyři uši na mezi a také Gumídci! Přejeme vám příjemnou zábavu.

—————

Co se děje v trávě

09.09.2010 13:20
Pohádky s červeným traktůrkem přibyly všechny až do konce a také jsme přidali nové, které se jmenují Co se děje v trávě. Tak se na ně podívejte!

—————

Červený traktůrek

30.08.2010 12:52
Přinášíme vám zbrusu nové pohádky. Jedná se o pohádky Červený traktůrek, které se těší veliké oblíbenosti nejen u nás v České republice. Podívejte se na ně sami. Přejeme příjemnou zábavu.

—————

Mach a Šebestová

27.08.2010 23:41
Zbrusu nové pohádky s postavičkami Machem a Šebestovou! Podívejte se na několik dílů tohoto animovaného večerníčku.

—————

Nové pohádky

18.08.2010 15:20
Po delší odmlce vám začneme přinášet další nové pohádky. Nyní jsme přidali do konce Včelí medvídky a nově se tu objevily pohádky Tip a Tap, tak si je prohlédněte a bavte se.

—————Spolupracujeme:Doporučujeme : Hračky Punčocháče pro Vás Autosedačky a dětské zboží