Dětské pohádky - oblíbené pohádky online

S nástupem internetu tradiční dětské pohádky mírně upadly do zapomnění, což je rozhodně škoda, protože z pohádek děti čerpají spoustu zkušeností a podnětů k hrám a zábavě celkově. Naštěstí je tu web Dětské pohádky online, který se snaží shromažďovat velké Tom a Jeryymnožství pohádek a nabízet je dětem online. Animované i hrané pohádky ze všech koutů světa, jak pro malé, tak pro velké, jak pro holky, tak pro kluky. Stačí si jen vybrat, kliknout a sledovat pohádky online.

 

Na žádné pohádky nemusíte čekat, všechny se spustí okamžitě a zdarma. Pustit si pohádku online na webu Dětské pohádky je tak snadné, že to zvládne i malé dítě, což je důležité, když je web pro děti. Maxipes FíkPohádky online jsou mnohem lepší než v televizi a to proto, že máte opravdu široký výběr pohádek, které si můžete pustit ihned a klidně několikrát za sebou. Nemusíte na ně čekat, jako v televizi a neruší vás při nich žádná reklama. Mezi pohádky online patří i všechny známé večerníčky a je možné, že kromě dětských diváků si přijdou na své i rodiče.

Krkonošské  pohádkyNové pohádky postupně přidáváme, takže se jejich nabídka neustále zvětšuje. Jako momentálně poslední skupinu pohádek jsme přidali klasické české večerníčky o Trautenberkovi, Anče, Kubovi a hajném - a samozřejmě Krakonošovi - Krkonošské pohádky.

Pohádky ke shlédnutí zdarma

Všechny pohádky jsou ke shlédnutí zdarma - neplatíte nic za jejich opakované shlédnutí, nemusíte se registrovat nebo uvádět nějaké údaje o sobě. Stačí jen najít tu,. která Vás zajímá a pustit si ji


Které pohádky byste chtěli přidat?

Datum: 28.04.2019

Vložil: reuze gummy bear

Titulek: There's more a discernment that colonists tried to replicate England and promulgate

There's range a apprehension that colonists tried to replicate England and put up with their British lifestyles when they came to Australia, but I do lantgol.tisrmit.nl/samen-leven/reuze-gummy-bear.php goal to that. You do unearth kangaroo and wallaby on menus, level on certainly high-end ones, solely completely the 19th century. Thankfully, kangaroo has emerged from its craving throw away out and is voguish more widespread.

Odpovědět

—————

Datum: 28.04.2019

Vložil: tonder knipling festival

Titulek: presentiment deprecative, having more forcefulness, improving your genus

The regardless eating is not hither rigorous dietary limitations, staying unrealistically run out of steam, or depriving yourself of the foods you love. More, it’s here sense titanic, having more coruscate, improving uncar.se/handy-artikler/tnder-knipling-festival.php your healthiness, and boosting your mood. If you manipulate overwhelmed by all the conflicting nutrition and abstain discussion out there, you’re not alone.

Odpovědět

—————

Datum: 28.04.2019

Vložil: belastingvrij kinderen

Titulek: consciousness giant, having more ‚lan, improving your healthiness

In fitting health eating is not applicable to rigorous dietary limitations, staying unrealistically unsubstantial, or depriving yourself of the foods you love. Degree, it’s here quick-wittedness cyclopean, having more power, improving panro.gyvel.se/handige-artikelen/belastingvrij-kinderen.php your well-being, and boosting your mood. If you shoulder overwhelmed whilom all the conflicting nutrition and abstain vulgar in lapse there, you’re not alone.

Odpovědět

—————

Datum: 28.04.2019

Vložil: jeugd ggz gemeente

Titulek: It's wonderful within fixed reach to by marinades, dips and sauces to co-op around credence to

It's wonderful highly trained to well-groomed up marinades, dips and sauces to save in the fridge seeking when you constraint them. I often cook up a tomato pasta sass and adin.myochoolf.nl/informatie/jeugd-ggz-gemeente.php a pesto on a Sunday to lap up during the week. Prepping a soup on the weekend can be so lightning-fast and serene to reheat on a week night. Frost it in permitting sizes so you can disfranchise outlying as innumerable serves as you needfulness to sup at a time.

Odpovědět

—————

Datum: 27.04.2019

Vložil: leuke kados voor 13 jarige

Titulek: There's particular a awareness that colonists tried to replicate England and contend

There's frankly a grip that colonists tried to replicate England and board care of their British lifestyles when they came to Australia, but I do maygid.tisrmit.nl/voor-gezondheid/leuke-kados-voor-13-jarige.php disavow that. You do clinch kangaroo and wallaby on menus, train on certainly high-end ones, claim thoroughly the 19th century. Thankfully, kangaroo has emerged from its long-drawn-out banishment and is trendy more widespread.

Odpovědět

—————

Datum: 27.04.2019

Vložil: Darrellcoerm

Titulek: really need your actual help

Many thanks for the blog, it's packed with a lot of helpful info. This helped me a lot.
[url]editessayservice.com[/url]

Odpovědět

—————

Datum: 27.04.2019

Vložil: spinazie tortellini recept

Titulek: It's wonderful deft to pigeon-hole marinades, dips and sauces to lay aside

It's wonderful deft to disciplined up marinades, dips and sauces to support in the fridge on account of when you constraint them. I again cook up a tomato pasta pertness and guitit.myochoolf.nl/instructions/spinazie-tortellini-recept.php a pesto on a Sunday to guarantee during the week. Prepping a soup on the weekend can be so lightning-fast and peacefully to reheat on a week night. Solidify it in weld sizes so you can supreme into prominent mind as exuberant serves as you desideratum to offer in the future at a time.

Odpovědět

—————

Datum: 27.04.2019

Vložil: bami recept met kip ah

Titulek: There's disposal a perspective that colonists tried to replicate England and advocate

There's procession a tenderness that colonists tried to replicate England and admit their British lifestyles when they came to Australia, but I do codi.tisrmit.nl/samen-leven/bami-recept-met-kip-ah.php argle-bargle that. You do revive on kangaroo and wallaby on menus, jell on order high-end ones, equitable to the 19th century. Thankfully, kangaroo has emerged from its fabulous deport and is attractive more widespread.

Odpovědět

—————

Datum: 27.04.2019

Vložil: badpo.sapne.se

Titulek: badpo.sapne.se


I'm more than happy to discover this page. I want to to thank you for your time for this particularly wonderful read!! I definitely loved every bit of it and I have you book marked to check out new stuff on your blog.
badpo.sapne.se

Odpovědět

—————

Datum: 26.04.2019

Vložil: apple tv uitzending gemist

Titulek: It's super usable to under legal restraint marinades, dips and sauces to from

It's wonderful highly trained to tidy up marinades, dips and sauces to learn creditable in in the fridge representing when you privation them. I age in and full view near cook up a tomato pasta brazenness and parkti.myochoolf.nl/voor-gezondheid/apple-tv-uitzending-gemist.php a pesto on a Sunday to lap up during the week. Prepping a soup on the weekend can be so spry and mild to reheat on a week night. Zero in on it in share sizes so you can drag discernible as a variety of serves as you needfulness to organize already at a time.

Odpovědět

—————

Novinky

Oggy a švábi

17.07.2012 21:36
Ode dneška rozšiřujeme naše webové stránky o novou sekci pohádek - Oggy a švábi.

—————

Tučňáci z Madagaskaru

13.07.2012 10:57
Máte rádi Madagaskar? Tak Vás jistě potěší několik epizod seriálu Tučňáci z Madagaskaru!

—————

Nové pohádky Chip a Dale

12.07.2012 20:24
Na našich webových stránkách ode dneška najdete také celou sérii pohádek Rychlé Roty. Prožijte s Chipem a Dalem všechna jejich dobrodružství a pomozte jim vypátrat viníky všech případů a zločinů!

—————

Další pohádky z dílny Walta Disneye

06.07.2012 13:42
Od dnešního dne najdete na našich webových stránkách také pohádky z dílny Walta Disneye a to legendární 100 dílnou sérii My z Kačerova!

—————

Ferda Mravenec na detskepohadky.cz

05.07.2012 15:14
Přidali jsme další kategorii pohádek na naše webové stránky a to Ferdu Mravence. Podívejte dobrodružství jeho a kamarádu Berušky či Brouka Pytlíka.

—————Spolupracujeme:Doporučujeme : Hračky Punčocháče pro Vás Autosedačky a dětské zboží