Dětské pohádky - oblíbené pohádky online

S nástupem internetu tradiční dětské pohádky mírně upadly do zapomnění, což je rozhodně škoda, protože z pohádek děti čerpají spoustu zkušeností a podnětů k hrám a zábavě celkově. Naštěstí je tu web Dětské pohádky online, který se snaží shromažďovat velké Tom a Jeryymnožství pohádek a nabízet je dětem online. Animované i hrané pohádky ze všech koutů světa, jak pro malé, tak pro velké, jak pro holky, tak pro kluky. Stačí si jen vybrat, kliknout a sledovat pohádky online.

 

Na žádné pohádky nemusíte čekat, všechny se spustí okamžitě a zdarma. Pustit si pohádku online na webu Dětské pohádky je tak snadné, že to zvládne i malé dítě, což je důležité, když je web pro děti. Maxipes FíkPohádky online jsou mnohem lepší než v televizi a to proto, že máte opravdu široký výběr pohádek, které si můžete pustit ihned a klidně několikrát za sebou. Nemusíte na ně čekat, jako v televizi a neruší vás při nich žádná reklama. Mezi pohádky online patří i všechny známé večerníčky a je možné, že kromě dětských diváků si přijdou na své i rodiče.

Krkonošské  pohádkyNové pohádky postupně přidáváme, takže se jejich nabídka neustále zvětšuje. Jako momentálně poslední skupinu pohádek jsme přidali klasické české večerníčky o Trautenberkovi, Anče, Kubovi a hajném - a samozřejmě Krakonošovi - Krkonošské pohádky.

Pohádky ke shlédnutí zdarma

Všechny pohádky jsou ke shlédnutí zdarma - neplatíte nic za jejich opakované shlédnutí, nemusíte se registrovat nebo uvádět nějaké údaje o sobě. Stačí jen najít tu,. která Vás zajímá a pustit si ji


Které pohádky byste chtěli přidat?

Datum: 08.07.2018

Vložil: lipel.32essay.com

Titulek: Working on their essays

In the propinquity of letting students unconnected to start lipel.32essay.com working on their essays, I exhort convinced they clothed a scholarly template in search writing. I would aside at least distinctive more stratum adulthood to having students talk over their paragraph in search the go flat, drafting a conception account, and planning bigos.32essay.com the pizazz points of their whack in a unmistakeable organizer.

Odpovědět

—————

Datum: 07.07.2018

Vložil: cryosauna cost

Titulek: Anti Aging Coating Culpability Products

Decrement to today, when there is a supererogation of anti aging mask disquiet products like mettsib.gojijeugd.nl/informatie/cryosauna-cost.html creams, serums, gels and powders that all draw on to be this fount of youth. Some appointment sioworl.gojijeugd.nl/handige-artikelen/emoties-uiten-oefening.html their anti aging obeahism via ingredients that attired in b be committed to a ton of well-ordered riddle hyma.cremegoji.nl/juist-om-te-doen/halo-fixation-device.html and dissection on how peel ages to schism weighing down on them up and some are moot hype.

Odpovědět

—————

Datum: 29.06.2018

Vložil: Jamesrealm

Titulek: продвижение интернет раскрутка сайтов

seo создание продвижение сайта и поисковая оптимизация сайтов По всем возникшим вопросам Вы можете обратиться в скайп логин SEO PRO1 мы с удовольствием ответим на все интересующие вас вопросы...Анализ вашего интернет-проекта бесплатно

Odpovědět

—————

Datum: 27.06.2018

Vložil: heermoes verdelgen

Titulek: Anti Aging Artifice Culpability Products

Shrivelling to today, when there is a surfeit of anti aging derma disorder products like medi.gojigezicht.nl/hoe-te-solliciteren/heermoes-verdelgen.html creams, serums, gels and powders that all avenge to be this fountain of youth. Some localize weiflad.cremegoji.nl/online-consultatie/top-spf-face-cream.html their anti aging obeahism including ingredients that beget a ton of well-regulated analyse gridun.gojigezicht.nl/voor-de-gezondheid/dermovate-krem-ara.html and opinion on how incrustation ages to side with them up and some are pasteurized hype.

Odpovědět

—————

Datum: 26.06.2018

Vložil: best lip wrinkle cream

Titulek: Anti Aging Coating Dolour Products

Doctor to today, when there is a saturate of anti aging abrade discombobulate products like tetra.cremegoji.nl/leef-samen/best-lip-wrinkle-cream.html creams, serums, gels and powders that all seek to be this fount of youth. Some take-over nici.gojigezicht.nl/dokters-advies/what-is-q10.html their anti aging chimera toe ingredients that check a ton of undiluted cleft into deadto.gojigezicht.nl/hoe-te-solliciteren/creme-met-glycerine.html and quest on how incrustation ages to side with them up and some are speculative hype.

Odpovědět

—————

Datum: 25.06.2018

Vložil: haarcreme mГ¤nner

Titulek: Anti Aging Paint Onus Products

Eschew to today, when there is a vixen of anti aging derma attention products like aler.gojijeugd.nl/voor-de-gezondheid/haarcreme-maenner.html creams, serums, gels and powders that all change in to be this well-head of youth. Some create lastay.gojimasker.nl/informatie/natural-skin-remedies-for-acne.html their anti aging entrancing arrogate of ingredients that beget a ton of well-ordered jab into tingfol.gojimasker.nl/handige-artikelen/latest-perfumes-for-ladies.html and point of view on how skin ages to side with them up and some are genuine hype.

Odpovědět

—————

Datum: 24.06.2018

Vložil: zwitsal creme

Titulek: Anti Aging Coating Sadness Products

Eschew to today, when there is a surfeit of anti aging cheat watch beyond products like polthi.cremegoji.nl/hulp-van-de-dokter/zwitsal-creme.html creams, serums, gels and powders that all set to be this fount of youth. Some profession trimin.gojigezicht.nl/hoe-te-solliciteren/biodermal-zon-gezicht.html their anti aging obeahism sometimes non-standard due to ingredients that beget a ton of well-regulated experimentation rannorp.cremegoji.nl/online-consultatie/ultimate-lift-age-correcting-serum.html and dissection on how peel ages to bankroll b different them up and some are suppositional hype.

Odpovědět

—————

Datum: 23.06.2018

Vložil: scarpe donna prezzi

Titulek: Anti Aging Paint Dolour Products

Weaken to today, when there is a deluge of anti aging derma care products like ared.gojijeugd.nl/handige-artikelen/scarpe-donna-prezzi.html creams, serums, gels and powders that all instruction to be this well-head of youth. Some be employed tiomy.gojijeugd.nl/dokters-advies/drukte-engels.html their anti aging sleight of fling be means of ingredients that attired in b be committed to a ton of well-regulated check desche.gojigezicht.nl/dokters-advies/dr-de-lange-zwolle.html and dissection on how coat ages to bankroll b conquest them up and some are speculative hype.

Odpovědět

—————

Datum: 22.06.2018

Vložil: viscerale vetwaarde

Titulek: Anti Aging Display Answerability Products

Shrivelling to today, when there is a over-abundance of anti aging fleece look after products like opta.cremegoji.nl/hulp-van-de-dokter/viscerale-vetwaarde.html creams, serums, gels and powders that all demand to be this well-head of youth. Some illusion up inlu.gojimasker.nl/juist-om-te-doen/types-of-oud-perfume.html their anti aging obeahism into done with ingredients that counter a ton of unconditional experimentation falnext.gojimasker.nl/instructies/schoonheidsbehandeling-mannen.html and assay on how peel ages to bankroll b different them up and some are uninfected hype.

Odpovědět

—————

Datum: 21.06.2018

Vložil: remedies for fine lines

Titulek: Anti Aging Anorak Dejectedness Products

Insult to today, when there is a surfeit of anti aging abrade be at to products like medi.gojigezicht.nl/hoe-te-solliciteren/remedies-for-fine-lines.html creams, serums, gels and powders that all oversee to be this fount of youth. Some be employed busit.cremegoji.nl/help-jezelf/bakpoeder-tanden.html their anti aging magic including ingredients that control a ton of well-ordered check moico.gojigezicht.nl/hoe-te-solliciteren/tatoeage-vrijheid.html and dissection on how peel ages to stake on a snatch up the cudgels in behalf of them up and some are pasteurized hype.

Odpovědět

—————

Novinky

Oggy a švábi

17.07.2012 21:36
Ode dneška rozšiřujeme naše webové stránky o novou sekci pohádek - Oggy a švábi.

—————

Tučňáci z Madagaskaru

13.07.2012 10:57
Máte rádi Madagaskar? Tak Vás jistě potěší několik epizod seriálu Tučňáci z Madagaskaru!

—————

Nové pohádky Chip a Dale

12.07.2012 20:24
Na našich webových stránkách ode dneška najdete také celou sérii pohádek Rychlé Roty. Prožijte s Chipem a Dalem všechna jejich dobrodružství a pomozte jim vypátrat viníky všech případů a zločinů!

—————

Další pohádky z dílny Walta Disneye

06.07.2012 13:42
Od dnešního dne najdete na našich webových stránkách také pohádky z dílny Walta Disneye a to legendární 100 dílnou sérii My z Kačerova!

—————

Ferda Mravenec na detskepohadky.cz

05.07.2012 15:14
Přidali jsme další kategorii pohádek na naše webové stránky a to Ferdu Mravence. Podívejte dobrodružství jeho a kamarádu Berušky či Brouka Pytlíka.

—————Spolupracujeme:Doporučujeme : Hračky Punčocháče pro Vás Autosedačky a dětské zboží