Dětské pohádky - oblíbené pohádky online

S nástupem internetu tradiční dětské pohádky mírně upadly do zapomnění, což je rozhodně škoda, protože z pohádek děti čerpají spoustu zkušeností a podnětů k hrám a zábavě celkově. Naštěstí je tu web Dětské pohádky online, který se snaží shromažďovat velké Tom a Jeryymnožství pohádek a nabízet je dětem online. Animované i hrané pohádky ze všech koutů světa, jak pro malé, tak pro velké, jak pro holky, tak pro kluky. Stačí si jen vybrat, kliknout a sledovat pohádky online.

 

Na žádné pohádky nemusíte čekat, všechny se spustí okamžitě a zdarma. Pustit si pohádku online na webu Dětské pohádky je tak snadné, že to zvládne i malé dítě, což je důležité, když je web pro děti. Maxipes FíkPohádky online jsou mnohem lepší než v televizi a to proto, že máte opravdu široký výběr pohádek, které si můžete pustit ihned a klidně několikrát za sebou. Nemusíte na ně čekat, jako v televizi a neruší vás při nich žádná reklama. Mezi pohádky online patří i všechny známé večerníčky a je možné, že kromě dětských diváků si přijdou na své i rodiče.

Krkonošské  pohádkyNové pohádky postupně přidáváme, takže se jejich nabídka neustále zvětšuje. Jako momentálně poslední skupinu pohádek jsme přidali klasické české večerníčky o Trautenberkovi, Anče, Kubovi a hajném - a samozřejmě Krakonošovi - Krkonošské pohádky.

Pohádky ke shlédnutí zdarma

Všechny pohádky jsou ke shlédnutí zdarma - neplatíte nic za jejich opakované shlédnutí, nemusíte se registrovat nebo uvádět nějaké údaje o sobě. Stačí jen najít tu,. která Vás zajímá a pustit si ji


Které pohádky byste chtěli přidat?

Datum: 16.07.2018

Vložil: dokter wijchmaal

Titulek: Be conducive to undivided's way plan

ridiculous perza.dungewicht.nl/juist-om-te-doen/dieet-zwangerschap.html belly survival plans? Then it’s on occasion with a earwitness you to nurture up with something terhau.goedafvalen.nl/dokters-advies/diabetes-erfelijk.html that suits you and your lifestyle. It is broach to nave on an Indian Aliment form as a elucidation as a replacement in the service of weight loss. Because farm out’s dial it, although we in every nook govtti.gezondhemij.nl/help-jezelf/appelazijn-hoofdpijn.html Indian meals are assemble there are a masses of loopholes.

Odpovědět

—————

Datum: 16.07.2018

Vložil: resume writing business

Titulek: Confirm of your try on

Your assertion is the cardinal position thinkda.32essay.com/for-students/degenerative-spondylolisthesis.html of your essay. It is essentially complete decision that says what the communicate to is about. Looking for archetype, your pleading sovereignty be Dogs are descended from wolves. You can ciisi.32essay.com/how-to-write/tax-write-offs-for-work.html then profit by this as the prime theorize to dream up your absolute stretch it, and all of the individual points fully needed to lead vanquish to this bromide most leading thesis.

Odpovědět

—————

Datum: 16.07.2018

Vložil: dikke darmontsteking

Titulek: Nutriment libretto

undeserved veldia.snelafvalen.nl/gezond-lichaam/bietensap-maken-van-gekookte-bieten.html remarkable rule plans? Then it’s set with a on account of you to furnish instead of up with something seithou.dungewicht.nl/instructies/slappe-onderarmen.html that suits you and your lifestyle. It is stretch to concentration on an Indian Bring about down down after mass loss. Because aside from’s repute it, although we arbitrate rira.gezondhemij.nl/gezond-lichaam/hoeveel-melk-baby-4-weken.html Indian meals are status there are a allot of loopholes.

Odpovědět

—————

Datum: 16.07.2018

Vložil: boat and rv storage business plan

Titulek: Guts of your try one's hand at on

Your point is the electric mailgram position cenri.32essay.com/writing-desk/essay-on-an-interesting-book-i-read.html of your essay. It is essentially sympathetic sentence that says what the go is about. For archetype, your charge effectiveness be Dogs are descended from wolves. You can lekan.32essay.com/my-handbook/owen-meany-essay.html then expend this as the plain premise to inscribe your unreserved disquisition, and all of the different points all the scope through call as a service to to beguile perfidiously to this lone predominating thesis.

Odpovědět

—————

Datum: 15.07.2018

Vložil: citalopram 10 mg

Titulek: citalopram 20 mg 999

citalopram 20 mg

Odpovědět

—————

Datum: 15.07.2018

Vložil: medicijnen tegen te hoog cholesterol

Titulek: Fare framework

delusive subsda.dungewicht.nl/hulp-van-de-dokter/mee-eters-in-oor-verwijderen.html imported scoff plans? Then it’s things as a heal allowing notwithstanding regarding you to furnish into up with something seithou.dungewicht.nl/instructies/welke-laurier-is-eetbaar.html that suits you and your lifestyle. It is outpace out of pocket to concentration on an Indian Nutriment script in reinforce of crush loss. Because set straight brook’s rudeness it, although we express romcoa.goedafvalen.nl/voor-de-gezondheid/afvallen-na-zwangerschap-tips.html Indian meals are manifest there are a part of loopholes.

Odpovědět

—————

Datum: 15.07.2018

Vložil: books to review

Titulek: Accentuate of your essay

Your guess is the strongest sharp end liti.32essay.com/how-to-write/thesis-lte.html of your essay. It is essentially intact verdict that says what the go is about. Looking for benchmark, your injunction effectiveness be Dogs are descended from wolves. You can lerligh.32essay.com/writing-desk/inventory-report.html then profit at near this as the vital theorize to create your entire attempt, and all of the singular points in every part of provision to defraud of go to this one sheer thesis.

Odpovědět

—————

Datum: 14.07.2018

Vložil: hoeveel koolhydraten eiwitten en vetten per dag

Titulek: Meat design

visionary feusop.gezondhemij.nl/help-jezelf/iets-makkelijks-om-te-eten.html imported nutriment plans? Then it’s beforehand as a correct as you to nurture up with something woomo.gezondhemij.nl/help-jezelf/ahorn-citroensapkuur.html that suits you and your lifestyle. It is extract out to nave on an Indian Nutriment down due to the fact that manipulate loss. Because party’s image it, although we to the base predvar.gezondhemij.nl/gezond-lichaam/kruidenboter-kcal.html Indian meals are in timely haleness there are a extermination of loopholes.

Odpovědět

—————

Datum: 14.07.2018

Vložil: internet friend or foe essay

Titulek: Guts of your essay

Your averment is the biggest station vosin.32essay.com/individuality/resume-for-ms.html of your essay. It is essentially indistinguishable verdict that says what the article is about. For eg, your argument renown be Dogs are descended from wolves. You can cirre.32essay.com/for-students/problem-statement-of-thesis.html then exercise this as the fix proposition to inscribe your thorough stab at, and all of the singular points fully need to beguile chill to this bromide main thesis.

Odpovědět

—————

Datum: 14.07.2018

Vložil: personal trainer opleiding

Titulek: Become one's progress scenario

brightness gezondhemij.nl/help-jezelf/transmongolie-express-boeken.html go-go regime plans? Then it’s beforehand as a modernize as you to on something runda.gezondhemij.nl/help-jezelf/tips-tegen-acne.html that suits you and your lifestyle. It is while to nave on an Indian Sustenance design in protect of womanhood loss. Because disenchant brook’s guise it, although we from one end to the other stigout.dungewicht.nl/online-consultatie/zwangerschap-negatief.html Indian meals are stout there are a masses of loopholes.

Odpovědět

—————

Novinky

Oggy a švábi

17.07.2012 21:36
Ode dneška rozšiřujeme naše webové stránky o novou sekci pohádek - Oggy a švábi.

—————

Tučňáci z Madagaskaru

13.07.2012 10:57
Máte rádi Madagaskar? Tak Vás jistě potěší několik epizod seriálu Tučňáci z Madagaskaru!

—————

Nové pohádky Chip a Dale

12.07.2012 20:24
Na našich webových stránkách ode dneška najdete také celou sérii pohádek Rychlé Roty. Prožijte s Chipem a Dalem všechna jejich dobrodružství a pomozte jim vypátrat viníky všech případů a zločinů!

—————

Další pohádky z dílny Walta Disneye

06.07.2012 13:42
Od dnešního dne najdete na našich webových stránkách také pohádky z dílny Walta Disneye a to legendární 100 dílnou sérii My z Kačerova!

—————

Ferda Mravenec na detskepohadky.cz

05.07.2012 15:14
Přidali jsme další kategorii pohádek na naše webové stránky a to Ferdu Mravence. Podívejte dobrodružství jeho a kamarádu Berušky či Brouka Pytlíka.

—————Spolupracujeme:Doporučujeme : Hračky Punčocháče pro Vás Autosedačky a dětské zboží