Dětské pohádky - oblíbené pohádky online

S nástupem internetu tradiční dětské pohádky mírně upadly do zapomnění, což je rozhodně škoda, protože z pohádek děti čerpají spoustu zkušeností a podnětů k hrám a zábavě celkově. Naštěstí je tu web Dětské pohádky online, který se snaží shromažďovat velké Tom a Jeryymnožství pohádek a nabízet je dětem online. Animované i hrané pohádky ze všech koutů světa, jak pro malé, tak pro velké, jak pro holky, tak pro kluky. Stačí si jen vybrat, kliknout a sledovat pohádky online.

 

Na žádné pohádky nemusíte čekat, všechny se spustí okamžitě a zdarma. Pustit si pohádku online na webu Dětské pohádky je tak snadné, že to zvládne i malé dítě, což je důležité, když je web pro děti. Maxipes FíkPohádky online jsou mnohem lepší než v televizi a to proto, že máte opravdu široký výběr pohádek, které si můžete pustit ihned a klidně několikrát za sebou. Nemusíte na ně čekat, jako v televizi a neruší vás při nich žádná reklama. Mezi pohádky online patří i všechny známé večerníčky a je možné, že kromě dětských diváků si přijdou na své i rodiče.

Krkonošské  pohádkyNové pohádky postupně přidáváme, takže se jejich nabídka neustále zvětšuje. Jako momentálně poslední skupinu pohádek jsme přidali klasické české večerníčky o Trautenberkovi, Anče, Kubovi a hajném - a samozřejmě Krakonošovi - Krkonošské pohádky.

Pohádky ke shlédnutí zdarma

Všechny pohádky jsou ke shlédnutí zdarma - neplatíte nic za jejich opakované shlédnutí, nemusíte se registrovat nebo uvádět nějaké údaje o sobě. Stačí jen najít tu,. která Vás zajímá a pustit si ji


Které pohádky byste chtěli přidat?

Datum: 09.10.2018

Vložil: nstiarak

Titulek: Анатолий Осьмушин г. Кунгур опрокинул жену и детей

25 июня 2014 года известный в Кунгуре предприниматель Анатолий Осьмушин оставил бывшую жену Светлану Мачаин с тремя детьми и без всего: участка, денег,с кредитом(она выступала залогодателем Анатолия Осьмушина).
Суд присудил ей как поручителю по кредиту не только долг Анатолия Осьмушина, но еще и неустойку в размере 3 млн рублей.
Все имущество Светланы забрали как залоговое.
Анатолий Осьмушин г. Кунгур остался безнаканным.

Odpovědět

—————

Datum: 08.10.2018

Vložil: pau hillerod

Titulek: procreator wrote us with a dubiousness far the dimension

A handful of years ago a materfamilias wrote us with a loony surrender the appraise of her juvenile‘s penis. Dr. Greene answered it in point by point in roche.somenhest.com/oplysninger/pau-hillerd.php Penis Preponderancy Defined and we created an FAQ that was more generalized titled Penis Size. These two posts were specifically addressing issues of penis proportions in babies and restrain nothing to do with penis hugeness during puberty.

Odpovědět

—————

Datum: 08.10.2018

Vložil: japan nature

Titulek: sexual raison d'etre declines with life-span

It's no below cover that a geezer's progenitive commemoration declines with age. As his testosterone plane falls, it takes more to waken him. Again aroused, he takes longer to make an saecon.krafthingst.com/leve-sammen/japan-nature.php erection and to condense back dotty orgasm and, following orgasm, to cook to aroused again. Span brings signal declines in semen sum and sperm quality. Erectile dysfunction (ED), or inefficacy, is apparently linked to advancing years; between the ages of 40 and 70, the cut of weighty men falls from 60% to inartistically 30%, studies show.

Odpovědět

—————

Datum: 08.10.2018

Vložil: Rodionfem

Titulek: Re: sexual raison d'etre declines with life-span

Odpovědět

—————

Datum: 07.10.2018

Vložil: blomsterberg forme

Titulek: genesis wrote us with a without cast doubt upon more the greatness

A figure up of years ago a well-spring wrote us with a asinine take the group of her small piece‘s penis. Dr. Greene answered it in delineate in somenhest.com/handy-artikler/blomsterberg-forme.php Penis Bigness Defined and we created an FAQ that was more generalized titled Penis Size. These two posts were specifically addressing issues of penis length in babies and thrive nothing to do with penis enormousness during puberty.

Odpovědět

—————

Datum: 06.10.2018

Vložil: JamesTaw

Titulek: marketing,health,men,women,cars

My partner and I stumbled over here coming from a different page and thought I should check things out.

Odpovědět

—————

Datum: 06.10.2018

Vložil: MShinom

Titulek: Мобильный, выездной шиномонтаж в Москве круглосуточно!

Мобильный, выездной шиномонтаж в Москве круглосуточно!
Мегафон: +7(495)908-97-71
Мтс: +7(915)448-25-25
Хранение шин.
1. Шиномонтажные работы.
2. Снятие секреток.
3. Переобувка шин.
4. Ремонт проколов и порезов.
Выездной шиномонтаж 24 часа в Москве и МО.
Звоните!

Odpovědět

—————

Datum: 06.10.2018

Vložil: parabener kr?ft

Titulek: central gear of men of all ages

Penis greatness is a important an on on of men of all ages. And while it’s steady that diastas.lystenskraft.com/instruktioner/parabener-krft.php penis largeness does loving attachment to some clinch sexy congress partners, after most people it’s holiday sad on the design of reasons to suffer with a self-indulgent relationship with anyone.

Odpovědět

—————

Datum: 05.10.2018

Vložil: CecilMeacy

Titulek: Подскажите что послушать

Что то хорошее для релакса, Спасибо

Odpovědět

—————

Datum: 05.10.2018

Vložil: fitness world viborg

Titulek: prevailing snare of men of all ages

Penis hugeness is a major faithfulness to of men of all ages. And while it’s in plain that bloomle.lystenskraft.com/sadan-ansoger-du/fitness-world-viborg.php penis neighbourhood does trouble to some approximately having it away partners, after most people it’s festival indelicate on the transmit of reasons to put out a prurient relationship with anyone.

Odpovědět

—————

Novinky

Oggy a švábi

17.07.2012 21:36
Ode dneška rozšiřujeme naše webové stránky o novou sekci pohádek - Oggy a švábi.

—————

Tučňáci z Madagaskaru

13.07.2012 10:57
Máte rádi Madagaskar? Tak Vás jistě potěší několik epizod seriálu Tučňáci z Madagaskaru!

—————

Nové pohádky Chip a Dale

12.07.2012 20:24
Na našich webových stránkách ode dneška najdete také celou sérii pohádek Rychlé Roty. Prožijte s Chipem a Dalem všechna jejich dobrodružství a pomozte jim vypátrat viníky všech případů a zločinů!

—————

Další pohádky z dílny Walta Disneye

06.07.2012 13:42
Od dnešního dne najdete na našich webových stránkách také pohádky z dílny Walta Disneye a to legendární 100 dílnou sérii My z Kačerova!

—————

Ferda Mravenec na detskepohadky.cz

05.07.2012 15:14
Přidali jsme další kategorii pohádek na naše webové stránky a to Ferdu Mravence. Podívejte dobrodružství jeho a kamarádu Berušky či Brouka Pytlíka.

—————Spolupracujeme:Doporučujeme : Hračky Punčocháče pro Vás Autosedačky a dětské zboží