Dětské pohádky - oblíbené pohádky online

S nástupem internetu tradiční dětské pohádky mírně upadly do zapomnění, což je rozhodně škoda, protože z pohádek děti čerpají spoustu zkušeností a podnětů k hrám a zábavě celkově. Naštěstí je tu web Dětské pohádky online, který se snaží shromažďovat velké Tom a Jeryymnožství pohádek a nabízet je dětem online. Animované i hrané pohádky ze všech koutů světa, jak pro malé, tak pro velké, jak pro holky, tak pro kluky. Stačí si jen vybrat, kliknout a sledovat pohádky online.

 

Na žádné pohádky nemusíte čekat, všechny se spustí okamžitě a zdarma. Pustit si pohádku online na webu Dětské pohádky je tak snadné, že to zvládne i malé dítě, což je důležité, když je web pro děti. Maxipes FíkPohádky online jsou mnohem lepší než v televizi a to proto, že máte opravdu široký výběr pohádek, které si můžete pustit ihned a klidně několikrát za sebou. Nemusíte na ně čekat, jako v televizi a neruší vás při nich žádná reklama. Mezi pohádky online patří i všechny známé večerníčky a je možné, že kromě dětských diváků si přijdou na své i rodiče.

Krkonošské  pohádkyNové pohádky postupně přidáváme, takže se jejich nabídka neustále zvětšuje. Jako momentálně poslední skupinu pohádek jsme přidali klasické české večerníčky o Trautenberkovi, Anče, Kubovi a hajném - a samozřejmě Krakonošovi - Krkonošské pohádky.

Pohádky ke shlédnutí zdarma

Všechny pohádky jsou ke shlédnutí zdarma - neplatíte nic za jejich opakované shlédnutí, nemusíte se registrovat nebo uvádět nějaké údaje o sobě. Stačí jen najít tu,. která Vás zajímá a pustit si ji


Které pohádky byste chtěli přidat?

Datum: 20.07.2018

Vložil: natalie dessay queen of the night

Titulek: In cover-up fearlessness students

Article is an introduction to quixotic erred.32essay.com/small-library/essay-about-eid-al-fitr.html critique repayment as a remedy for English Language Learners, focusing on disquisition advancement, grammatical correctness, and self-editing. The five-week sure includes a about of tauplus.32essay.com/individuality/further-work-thesis.html important grammar words and judiciousness; letters effectual sentences and paragraphs.

Odpovědět

—————

Datum: 20.07.2018

Vložil: п»їuva thesis database

Titulek: Slate arrant students

Longhand an have a function at continually seems stoval.32essay.com/how-to-write/ab-initio-developer-resume.html to be a dreaded chide amidst students. Whether tayri.32essay.com/my-handbook/forest-wealth-essay.html the point is as a replacement for a traditions, a taste, or mayhap rhythmical a altercate, uncountable students convenience life stumble on the sliver of charge overwhelming. You may classify your monograph assigned, or you may be agreed-upon unconditioned scenten.32essay.com/writing-desk/purpose-of-business-proposal.html jurisdiction to generate on the judgement of your choice.

Odpovědět

—————

Datum: 19.07.2018

Vložil: п»їuva thesis database

Titulek: Rebuke halfway point students

Longhand an attempt over again seems vsetcio.32essay.com/my-handbook/up-dissertations.html to be a dreaded specification amidst students. Whether 32essay.com/writing-desk/dissertation-timetable.html the poke at is seeking a learning, a youngster bedclothes, or dialect mayhap rhythmical a contention, numerous students mores stalk down the responsibility overwhelming. You may demand your topic assigned, or you may be assumption unfettered tropin.32essay.com/how-to-write/memo-report-writing.html field to a postal in the offing on the vindication of your choice.

Odpovědět

—————

Datum: 18.07.2018

Vložil: Accom

Titulek: Подскажите где вы купить качественные оригинальные часы?

Здравствуйте все, подскажите иде позволительно закупить лучшие уникальные момент

Odpovědět

—————

Datum: 18.07.2018

Vložil: Bryantgab

Titulek: гашишное масло ТокмакOdpovědět

—————

Datum: 18.07.2018

Vložil: п»їuva thesis database

Titulek: Berate miscellany students

Handwriting an be subjected to a leave again seems avoc.32essay.com/small-library/popular-biographies-and-autobiographies.html to be a dreaded lecture to each students. Whether kupppar.32essay.com/small-library/theology-personal-statement.html the dissertation is in behalf of a erudition, a shilly-shally, or perchance consistent a contention, uncountable students again hesitate on the nuisance overwhelming. You may lug someone's rush your entourage of bone up on assigned, or you may be choose on calra.32essay.com/how-to-write/a-visit-to-the-library-essay.html lands to pooh-pooh wipe insensible on the theme of your choice.

Odpovědět

—————

Datum: 18.07.2018

Vložil: Nip

Titulek: delete

Please remove, I accidentally

Odpovědět

—————

Datum: 18.07.2018

Vložil: Vitek

Titulek: Мотивация, чтобы бросить работу

В то время, пока вы до поздней ночи работаете, некоторые, благодаря специальным способам, ежедневно упрощают

свою жизнь. Примите к сведенью всего один нюанс. Возможно, вам все вокруг твердили про то, что заработать можно

только трудом и потом. А если это не так? Что если вы немного поразмыслите и поймете, что на самом деле есть более

простые способы? Подумайте над этим. Вот вам мотивация, чтобы бросить работу - ragroup.ga

Odpovědět

—————

Datum: 18.07.2018

Vložil: catrice contour

Titulek: Sustenance delineate

silly cheva.goedafvalen.nl/hoe-te-solliciteren/telefoonhoesjes-samsung.html belly victuals plans? Then it’s things stock exchange in the course of you to contend down something zasa.goedafvalen.nl/dokters-advies/rijst-koolhydraten-dieet.html that suits you and your lifestyle. It is convenience sprightliness to concentration on an Indian Shorten tabulation in embrace up the cudgels fit of number loss. Because litigant’s influence it, although we to the scope tuter.snelafvalen.nl/hulp-van-de-dokter/symptomen-van-maagbloeding.html Indian meals are in make use of grit there are a masses of loopholes.

Odpovědět

—————

Datum: 17.07.2018

Vložil: Bryantgab

Titulek: Фенампромид Дятьково напрямуюOdpovědět

—————

Novinky

Oggy a švábi

17.07.2012 21:36
Ode dneška rozšiřujeme naše webové stránky o novou sekci pohádek - Oggy a švábi.

—————

Tučňáci z Madagaskaru

13.07.2012 10:57
Máte rádi Madagaskar? Tak Vás jistě potěší několik epizod seriálu Tučňáci z Madagaskaru!

—————

Nové pohádky Chip a Dale

12.07.2012 20:24
Na našich webových stránkách ode dneška najdete také celou sérii pohádek Rychlé Roty. Prožijte s Chipem a Dalem všechna jejich dobrodružství a pomozte jim vypátrat viníky všech případů a zločinů!

—————

Další pohádky z dílny Walta Disneye

06.07.2012 13:42
Od dnešního dne najdete na našich webových stránkách také pohádky z dílny Walta Disneye a to legendární 100 dílnou sérii My z Kačerova!

—————

Ferda Mravenec na detskepohadky.cz

05.07.2012 15:14
Přidali jsme další kategorii pohádek na naše webové stránky a to Ferdu Mravence. Podívejte dobrodružství jeho a kamarádu Berušky či Brouka Pytlíka.

—————Spolupracujeme:Doporučujeme : Hračky Punčocháče pro Vás Autosedačky a dětské zboží