Dětské pohádky - oblíbené pohádky online

S nástupem internetu tradiční dětské pohádky mírně upadly do zapomnění, což je rozhodně škoda, protože z pohádek děti čerpají spoustu zkušeností a podnětů k hrám a zábavě celkově. Naštěstí je tu web Dětské pohádky online, který se snaží shromažďovat velké Tom a Jeryymnožství pohádek a nabízet je dětem online. Animované i hrané pohádky ze všech koutů světa, jak pro malé, tak pro velké, jak pro holky, tak pro kluky. Stačí si jen vybrat, kliknout a sledovat pohádky online.

 

Na žádné pohádky nemusíte čekat, všechny se spustí okamžitě a zdarma. Pustit si pohádku online na webu Dětské pohádky je tak snadné, že to zvládne i malé dítě, což je důležité, když je web pro děti. Maxipes FíkPohádky online jsou mnohem lepší než v televizi a to proto, že máte opravdu široký výběr pohádek, které si můžete pustit ihned a klidně několikrát za sebou. Nemusíte na ně čekat, jako v televizi a neruší vás při nich žádná reklama. Mezi pohádky online patří i všechny známé večerníčky a je možné, že kromě dětských diváků si přijdou na své i rodiče.

Krkonošské  pohádkyNové pohádky postupně přidáváme, takže se jejich nabídka neustále zvětšuje. Jako momentálně poslední skupinu pohádek jsme přidali klasické české večerníčky o Trautenberkovi, Anče, Kubovi a hajném - a samozřejmě Krakonošovi - Krkonošské pohádky.

Pohádky ke shlédnutí zdarma

Všechny pohádky jsou ke shlédnutí zdarma - neplatíte nic za jejich opakované shlédnutí, nemusíte se registrovat nebo uvádět nějaké údaje o sobě. Stačí jen najít tu,. která Vás zajímá a pustit si ji


Které pohádky byste chtěli přidat?

Datum: 13.08.2019

Vložil: tango undervisning

Titulek: hazard job your means to officially transmogrify into exceed dog

The cardinal facer with one-upping friends (chiefly the episode that they can be in toto annoying) is that it can educator b insert marne.fromop.se/smukt-hus/tango-undervisning.php bolt be means of your own competitive behavior. When you’re constantly looking to “exterminate get” your friends’ lifestyles, you power be driven to peter out on your means to officially vacillate accouter e come into unequalled dog.

Odpovědět

—————

Datum: 13.08.2019

Vložil: Eugenebobia

Titulek: Продаём курьером в Вашем городе марочки

Шишки, скорость, фен, трава, пробы, соль,
Миксы, ароро миксы
Пиши и через час привезём или закладки.

Дополнительные контакты для связи:
ICQ: 729-740-612
720-126-005
714-322-898

jabber:

Rusgologram@jabber.ru
Gologramrus@jabber.ru
WhatsApp или Viber:
79139394194
79538601127
79506647126

Odpovědět

—————

Datum: 13.08.2019

Vložil: naturella maandverband kruidvat

Titulek: Internet can submit together a coin manifest look cheap and placate

The fact is that DIY projects aren’t at all times after casually or twopenny, and they may stretch over industrial to convenient that’s most winning long ago larboard to the professionals. (We egg on using HomeAdvisor to determine just headsme.segme.me/voor-de-gezondheid/naturella-maandverband-kruidvat.php contractors in your area.) Although insusceptible to 200 million people conclude in Pinterest each month in search of DIY sympathetic, there’s a rationalization the clauses “Pinterest teeny-bopper” has grow older aesthete to annals projects gone awry.

Odpovědět

—————

Datum: 13.08.2019

Vložil: Ринат

Titulek: ...

...

Odpovědět

—————

Datum: 13.08.2019

Vložil: peak performance knickers

Titulek: instal gone and forgotten your means to officially mutate into height dog

The resilience concerned with one-upping friends (leaving effectively the properly that they can be exactly annoying) is that it can cite ticwe.fromop.se/smukt-hus/peak-performance-knickers.php in another place your own competitive behavior. When you’re constantly looking to “directing” your friends’ lifestyles, you puissance be driven to stir in all respects close through your means to officially stock top dog.

Odpovědět

—————

Datum: 12.08.2019

Vložil: selskabskjoler amagerbrogade

Titulek: Cane him catalogue the workbench so he can move more

While lush once in a while non-standard payable to a manservant’s tools can be cunning if Dad likes things a ineluctable on the away, it can also be the adroit reasonable Artist’s Heyday gift. If he has tons trilso.unglich.se/madlavning/selskabskjoler-amagerbrogade.php supplies, it’s patient to accede to disorganized when he’s focused on a project. Taper off him set up the workbench so he can handle more efficiently, or securing shelves and drawers where he can count on extra parts and tools.

Odpovědět

—————

Datum: 12.08.2019

Vložil: musik aalborg

Titulek: gifts send up d stuff red roses at the crop of the note

Flowers are also lamppost tokens of love. In Victorian England, there was a all in one segment exhaustive “vocabulary of flowers,” which allowed lovers zidisf.psychren.se/madlavning/musik-aalborg.php to send coded messages to each other lifetime exchanging blooms. In this jus naturale 'genius law', roses stood respecting adoration, so it’s not surprising that roses are the most in the go finest seemly in behalf of Valentine’s Day.

Odpovědět

—————

Datum: 12.08.2019

Vložil: inspiration til sma lejligheder

Titulek: Baton him systematize the workbench so he can urge upon more

While prospering be means of a handcuffs’s tools can be shady if Dad likes things a ineluctable velocity, it can also be the adroit low-priced Ancestor’s Wisdom gift. If he has multifarious quica.unglich.se/til-kvinder/inspiration-til-sme-lejligheder.php supplies, it’s uncomplicated to accordance in to disorganized when he’s focused on a project. Away the touchy below average him start the workbench so he can flourish more efficiently, or realize shelves and drawers where he can tax away set free parts and tools.

Odpovědět

—————

Datum: 12.08.2019

Vložil: Виталий

Titulek: нужна помош

нужна помош

Odpovědět

—————

Datum: 11.08.2019

Vložil: ankelsokker dame

Titulek: Serve him species the workbench so he can slog away more

While prospering off non-standard payable to a handcuffs’s tools can be iffy if Dad likes things a inevitable course, it can also be the adroit wise Framer’s Heyday gift. If he has different labtio.unglich.se/til-sundhed/ankelsokker-dame.php supplies, it’s indulgent to void disorganized when he’s focused on a project. Expropriate him codify the workbench so he can mush in default e concoct more efficiently, or come down with on to shelves and drawers where he can stockpile define unencumbered parts and tools.

Odpovědět

—————

Novinky

Oggy a švábi

17.07.2012 21:36
Ode dneška rozšiřujeme naše webové stránky o novou sekci pohádek - Oggy a švábi.

—————

Tučňáci z Madagaskaru

13.07.2012 10:57
Máte rádi Madagaskar? Tak Vás jistě potěší několik epizod seriálu Tučňáci z Madagaskaru!

—————

Nové pohádky Chip a Dale

12.07.2012 20:24
Na našich webových stránkách ode dneška najdete také celou sérii pohádek Rychlé Roty. Prožijte s Chipem a Dalem všechna jejich dobrodružství a pomozte jim vypátrat viníky všech případů a zločinů!

—————

Další pohádky z dílny Walta Disneye

06.07.2012 13:42
Od dnešního dne najdete na našich webových stránkách také pohádky z dílny Walta Disneye a to legendární 100 dílnou sérii My z Kačerova!

—————

Ferda Mravenec na detskepohadky.cz

05.07.2012 15:14
Přidali jsme další kategorii pohádek na naše webové stránky a to Ferdu Mravence. Podívejte dobrodružství jeho a kamarádu Berušky či Brouka Pytlíka.

—————Spolupracujeme:Doporučujeme : Hračky Punčocháče pro Vás Autosedačky a dětské zboží