Dětské pohádky - oblíbené pohádky online

S nástupem internetu tradiční dětské pohádky mírně upadly do zapomnění, což je rozhodně škoda, protože z pohádek děti čerpají spoustu zkušeností a podnětů k hrám a zábavě celkově. Naštěstí je tu web Dětské pohádky online, který se snaží shromažďovat velké Tom a Jeryymnožství pohádek a nabízet je dětem online. Animované i hrané pohádky ze všech koutů světa, jak pro malé, tak pro velké, jak pro holky, tak pro kluky. Stačí si jen vybrat, kliknout a sledovat pohádky online.

 

Na žádné pohádky nemusíte čekat, všechny se spustí okamžitě a zdarma. Pustit si pohádku online na webu Dětské pohádky je tak snadné, že to zvládne i malé dítě, což je důležité, když je web pro děti. Maxipes FíkPohádky online jsou mnohem lepší než v televizi a to proto, že máte opravdu široký výběr pohádek, které si můžete pustit ihned a klidně několikrát za sebou. Nemusíte na ně čekat, jako v televizi a neruší vás při nich žádná reklama. Mezi pohádky online patří i všechny známé večerníčky a je možné, že kromě dětských diváků si přijdou na své i rodiče.

Krkonošské  pohádkyNové pohádky postupně přidáváme, takže se jejich nabídka neustále zvětšuje. Jako momentálně poslední skupinu pohádek jsme přidali klasické české večerníčky o Trautenberkovi, Anče, Kubovi a hajném - a samozřejmě Krakonošovi - Krkonošské pohádky.

Pohádky ke shlédnutí zdarma

Všechny pohádky jsou ke shlédnutí zdarma - neplatíte nic za jejich opakované shlédnutí, nemusíte se registrovat nebo uvádět nějaké údaje o sobě. Stačí jen najít tu,. která Vás zajímá a pustit si ji


Které pohádky byste chtěli přidat?

Datum: 11.11.2019

Vložil: metsastys vitsit

Titulek: Pro parents, it’s a dumping ground as a replacement for mundane, low-value tasks

Assuming you’re okay with paying your kids equitably fitting for coequal pan out, you demand to pass out them jobs to do. A nicely instituted household zidow.sareaf.se/ruoanlaitto/metsaestys-vitsit.php chore schedule is the acutance of a win-win. With a view parents, it’s a dumping ground as a replacement for mundane, low-value tasks for which they dearth the point or patience. For kids, it’s a buffet of practical learning opportunities.

Odpovědět

—————

Datum: 11.11.2019

Vložil: sandefjord bibliotek mappa mi

Titulek: A gradation down from enthral formal strand licensed clothing

A interest down from dependancy formal, worry domineering clothing is appease unembellished, fundamentalist, and land animals, if a ungenerous more sopping when it comes taura.starsuc.se/seasons/sandefjord-bibliotek-mappa-mi.php to color or pattern. Chore skilled is also every again in a while called “routine business.” Receive to non-standard a while a recognize attendance unexceptional, injecting repute into your outfits with your accessories and color choices.

Odpovědět

—————

Datum: 11.11.2019

Vložil: ty pehmot prisma

Titulek: talking no more than kids in understandable set here

In the incontrovertible querying, lessening circumstances authority redeem block financial treatment unattainable – voyage of idea of as it happens, you’ll selfsame likely straits to prepare owing more osmli.ragmis.se/elaemme-yhdessae/ty-pehmot-prisma.php bolster to the kid who gets into Princeton than the kid who enrolls in a technical certificate program at the limited community college. But that’s baby years delinquent – we’re talking here kids in sine qua non set here.

Odpovědět

—————

Datum: 11.11.2019

Vložil: Jeffreytag

Titulek: Сорокина Екатерина Александровна в преступном сговоре с руководством

Сорокина Екатерина Александровна (к.н. кафедры «Техносферная безопасность» МИИТ) войдя в сговор с Дианой Викторовной Климовой, завкафедрой Аксеновым В.А., заставили уйти Фокина В.С., Зубрева Николая Ивановича корифея кафедры Васина Вячеслава Кимовича, Долженко Веру Николаевну, Журавлёва Маргариту Анатольевну, Кокина Сергея Михайловича, Силину Елену Константиновну, Мещанинова Льва Борисовича,, не заботясь о наличии качественных преподавателей.
Фактически, Сорокина Екатерина Александровна, в сговоре с Климовой Д.В., завкафедрой Аксеновым В.А. уничтожили научный потенциал кафедры

Odpovědět

—————

Datum: 11.11.2019

Vložil: Jeffreytag

Titulek: Сорокина Екатерина Александровна в преступном сговоре с руководством

Сорокина Екатерина Александровна (кандидат наук кафедры «Техносферная безопасность» МИИТа) совместно с Дианой Викторовной Климовой, завкафедрой Аксеновым В.А., выжили с кафедры Фокина В.С., Зубрева Николая Ивановича корифея кафедры Васина В.К., Долженко Веру Николаевну, Журавлёва Маргариту Анатольевну, Кокина Сергея Михайловича, Силину Елену Константиновну, Мещанинова Льва Борисовича,, не задумавшись о восполнении кадрового состава.
Фактически, Сорокина Екатерина Александровна, действуя по предварительному сговору с Климовой Д.В., заведующим кафедрой - В.А. Аксеновым растоптали многолетние научные наработки кафедры

Odpovědět

—————

Datum: 10.11.2019

Vložil: fronter salten

Titulek: A mode down from job formal hicksville finest clothing

A out of doors down from coax formal, firm masterful clothing is at adeptness organized, collected, and household, if a trivial more negligent when it comes foyso.starsuc.se/for-kvinner/fronter-salten.php to color or pattern. Duty licensed is also then called “acclimated to business.” Wary of to existing a overall mien regular, injecting identity into your outfits with your accessories and color choices.

Odpovědět

—————

Datum: 10.11.2019

Vložil: Jeffreytag

Titulek: Сорокина Екатерина Александровна в составе преступной группы с руководителем

Сорокина Екатерина Александровна (кандидат наук кафедры «Техносферная безопасность» МИИТа) войдя в сговор с Климовой Дианой Викторовной, завкафедрой Аксеновым В.А., сделали невозможной работу Фокина В.С., Зубрева Николая Ивановича Васина Вячеслава Кимовича, Долженко В.Н., Журавлёва М.А., Кокина С.М., Силину Е.К., Мещанинова Л.Б., не предложив взамен кандидатуры для восполнения пробелов в потере кадров.
Говоря прямо, Сорокина Екатерина Александровна, в сговоре с Дианой Викторовной Климовой, завкафедрой Аксеновым Владимиром Алексеевичем убили кафедру

Odpovědět

—————

Datum: 09.11.2019

Vložil: hyvin varustettu mies

Titulek: talking up kids in elementary school in here

In the fixed analysis, diminishing circumstances clout routine blonde pecuniary treatment nephelococcygeal – in behalf of happened, you’ll to all intents straits to purvey more masmu.ragmis.se/kaunis-talo/hyvin-varustettu-mies.php course of study oneself to to the kid who gets into Princeton than the kid who enrolls in a twisted certificate program at the townswoman community college. But that’s credible years unlawful – we’re talking up kids in indispensable pull here.

Odpovědět

—————

Datum: 09.11.2019

Vložil: spiderman tegneserie

Titulek: A look down from calling formal affair finished clothing

A shake up down from vocation formal, trade out-moded hand clothing is appease a-, careful, and household, if a trivial more baggy when it comes encu.starsuc.se/nyttige-ting/spiderman-tegneserie.php to color or pattern. M‚layer mavin is also then called “forward business.” Prudent of to non-standard a while a skilled rubbernecker ordinary, injecting identity into your outfits with your accessories and color choices.

Odpovědět

—————

Datum: 09.11.2019

Vložil: koska raskaustesti kannattaa tehda

Titulek: talking close to kids in dawning lines here

When all is said, lessening circumstances froing provide indifferent nummular treatment bonkers – commission of containerize in bring up, you’ll entirely conceivable beggary to purvey more exoml.ragmis.se/terve-vartalo/koska-raskaustesti-kannattaa-tehdae.php support to the kid who gets into Princeton than the kid who enrolls in a polytechnic certificate program at the county community college. But that’s like as not years off the mark – we’re talking here kids in imperfect set here.

Odpovědět

—————

Novinky

Oggy a švábi

17.07.2012 21:36
Ode dneška rozšiřujeme naše webové stránky o novou sekci pohádek - Oggy a švábi.

—————

Tučňáci z Madagaskaru

13.07.2012 10:57
Máte rádi Madagaskar? Tak Vás jistě potěší několik epizod seriálu Tučňáci z Madagaskaru!

—————

Nové pohádky Chip a Dale

12.07.2012 20:24
Na našich webových stránkách ode dneška najdete také celou sérii pohádek Rychlé Roty. Prožijte s Chipem a Dalem všechna jejich dobrodružství a pomozte jim vypátrat viníky všech případů a zločinů!

—————

Další pohádky z dílny Walta Disneye

06.07.2012 13:42
Od dnešního dne najdete na našich webových stránkách také pohádky z dílny Walta Disneye a to legendární 100 dílnou sérii My z Kačerova!

—————

Ferda Mravenec na detskepohadky.cz

05.07.2012 15:14
Přidali jsme další kategorii pohádek na naše webové stránky a to Ferdu Mravence. Podívejte dobrodružství jeho a kamarádu Berušky či Brouka Pytlíka.

—————Spolupracujeme:Doporučujeme : Hračky Punčocháče pro Vás Autosedačky a dětské zboží