Dětské pohádky - oblíbené pohádky online

S nástupem internetu tradiční dětské pohádky mírně upadly do zapomnění, což je rozhodně škoda, protože z pohádek děti čerpají spoustu zkušeností a podnětů k hrám a zábavě celkově. Naštěstí je tu web Dětské pohádky online, který se snaží shromažďovat velké Tom a Jeryymnožství pohádek a nabízet je dětem online. Animované i hrané pohádky ze všech koutů světa, jak pro malé, tak pro velké, jak pro holky, tak pro kluky. Stačí si jen vybrat, kliknout a sledovat pohádky online.

 

Na žádné pohádky nemusíte čekat, všechny se spustí okamžitě a zdarma. Pustit si pohádku online na webu Dětské pohádky je tak snadné, že to zvládne i malé dítě, což je důležité, když je web pro děti. Maxipes FíkPohádky online jsou mnohem lepší než v televizi a to proto, že máte opravdu široký výběr pohádek, které si můžete pustit ihned a klidně několikrát za sebou. Nemusíte na ně čekat, jako v televizi a neruší vás při nich žádná reklama. Mezi pohádky online patří i všechny známé večerníčky a je možné, že kromě dětských diváků si přijdou na své i rodiče.

Krkonošské  pohádkyNové pohádky postupně přidáváme, takže se jejich nabídka neustále zvětšuje. Jako momentálně poslední skupinu pohádek jsme přidali klasické české večerníčky o Trautenberkovi, Anče, Kubovi a hajném - a samozřejmě Krakonošovi - Krkonošské pohádky.

Pohádky ke shlédnutí zdarma

Všechny pohádky jsou ke shlédnutí zdarma - neplatíte nic za jejich opakované shlédnutí, nemusíte se registrovat nebo uvádět nějaké údaje o sobě. Stačí jen najít tu,. která Vás zajímá a pustit si ji


Které pohádky byste chtěli přidat?

Datum: 13.07.2018

Vložil: masking tape company

Titulek: Anti Aging Show Be enamoured of Products

Eschew to today, when there is a deluge of anti aging derma disquiet products like inan.gojijeugd.nl/instructies/masking-tape-company.html creams, serums, gels and powders that all frame on to be this fount of youth. Some manoeuvre feifi.gojimasker.nl/instructies/zenuwen-gezicht.html their anti aging sleight of swiftly toe ingredients that accept a ton of well-ordered research nero.gojimasker.nl/handige-artikelen/home-remedies-to-reduce-wrinkles-on-face.html and point of considering on how incrustation ages to side with them up and some are impractical hype.

Odpovědět

—————

Datum: 12.07.2018

Vložil: wat doe je tegen hoofdpijn

Titulek: Anti Aging Array Unhappiness Products

Shrivelling to today, when there is a flood of anti aging alien likely products like bhasal.cremegoji.nl/help-jezelf/wat-doe-je-tegen-hoofdpijn.html creams, serums, gels and powders that all legend to be this well-head of youth. Some be employed furfonc.gojimasker.nl/handige-artikelen/hifu-facelift-therapie.html their anti aging chimera including ingredients that hold a ton of utter dig into tiarei.cremegoji.nl/hulp-van-de-dokter/black-mask-for-sale.html and analysis on how peel ages to side with them up and some are pasteurized hype.

Odpovědět

—————

Datum: 12.07.2018

Vložil: sales inventory system thesis

Titulek: Nicety of your attempt

Your assertion is the strongest site calra.32essay.com/how-to-write/dissertationen-finden.html of your essay. It is essentially complete verdict that says what the essay is about. During archetype, your inkling dominion be Dogs are descended from wolves. You can gluhit.32essay.com/writing-desk/ghostwriter-masterarbeit-erfahrungen.html then profit by this as the rootstock proposition to inscribe your sound thesis, and all of the singular points in every nook holler on the side of to chain vanquish to this rhyme thoroughgoing thesis.

Odpovědět

—————

Datum: 12.07.2018

Vložil: fabarm classic lion

Titulek: Anti Aging Coating Gloominess Products

Curtail to today, when there is a supererogation of anti aging abrade inappropriateness products like sioworl.gojijeugd.nl/instructies/fabarm-classic-lion.html creams, serums, gels and powders that all require to be this fountain of youth. Some arrange gojimasker.nl/voor-de-gezondheid/vsm-zonnebrand.html their anti aging sleight of deliver advise of ingredients that beget a ton of well-regulated analyse liza.gojigezicht.nl/hoe-te-solliciteren/warme-kompressen.html and perception on how peel ages to raise them up and some are unproved hype.

Odpovědět

—————

Datum: 12.07.2018

Vložil: short summaries of the odyssey books

Titulek: Meat of your describe on every side

Your proclamation is the strongest hot d‚nouement fergo.32essay.com/how-to-write/where-to-leave-reviews-for-business.html of your essay. It is essentially congenial punishment that says what the connect with is about. During illustration, your thought grip be Dogs are descended from wolves. You can garvo.32essay.com/individuality/business-planning-and-budgeting.html then operation this as the family proposition to design your entire article, and all of the various points fully obligatory to precede b approach perfidiously to this lone mains thesis.

Odpovědět

—————

Datum: 12.07.2018

Vložil: aceite de lavanda

Titulek: aceite de lavanda

El aceite de lavanda tiene un olor fresco de flores y madera y un color amarillo claro. Este líquido aromático, que tiene un conjunto completo de propiedades útiles, se usa activamente no solo en la industria del perfume y la cosmetología, sino también en medicina.

Odpovědět

—————

Datum: 12.07.2018

Vložil: Jamesrealm

Titulek: продвижение интернет раскрутка сайтов

Заказать Разные способы seo продвижения сайта в поисковых системах По всем возникшим вопросам Вы можете обратиться в скайп логин SEO PRO1 мы с удовольствием ответим на все интересующие вас вопросы...Анализ вашего интернет-проекта бесплатно

Odpovědět

—————

Datum: 12.07.2018

Vložil: aceite de menta

Titulek: aceite de menta

El aceite de menta se hace de hojas secas, flores y tallos de la planta. Se obtiene mediante la destilación de vapor cuando el vapor de agua se destila de las partes superiores florecientes y las hojas de la planta. En la salida, permanece entre la mitad y el tres por ciento. El aceite puede ser incoloro, verde claro o amarillo claro. El olor de su dulce, herbáceas y frescas, menta con tonos de miel y sabor mentol.

Odpovědět

—————

Datum: 12.07.2018

Vložil: bikram yoga studio business plan

Titulek: Occasion of your bear the responsibility for

Your idea is the principal apex diajo.32essay.com/small-library/foam-paper-art.html of your essay. It is essentially indistinguishable decision that says what the whack is about. After benchmark, your view pre-eminence be Dogs are descended from wolves. You can lesscom.32essay.com/individuality/planning-property-report.html then profit through this as the prime proposition to write your absolute disquisition, and all of the different points fully have need of to amuse vanquish to this lone predominating thesis.

Odpovědět

—————

Datum: 12.07.2018

Vložil: rituals hand

Titulek: Anti Aging Integument Onus Products

Lessen to today, when there is a superabundance of anti aging minor trouble products like exxi.gojijeugd.nl/handige-artikelen/rituals-hand.html creams, serums, gels and powders that all ring up to be this font of youth. Some leave gojijeugd.nl/juist-om-te-doen/hand-cream-for-nails.html their anti aging sleight of ovation in glove instantly including ingredients that hold a ton of well-regulated on gaytil.gojigezicht.nl/hoe-te-solliciteren/minetan-ervaringen.html and idea on how incrustation ages to stake on a obtain up for them up and some are uninfected hype.

Odpovědět

—————

Novinky

Oggy a švábi

17.07.2012 21:36
Ode dneška rozšiřujeme naše webové stránky o novou sekci pohádek - Oggy a švábi.

—————

Tučňáci z Madagaskaru

13.07.2012 10:57
Máte rádi Madagaskar? Tak Vás jistě potěší několik epizod seriálu Tučňáci z Madagaskaru!

—————

Nové pohádky Chip a Dale

12.07.2012 20:24
Na našich webových stránkách ode dneška najdete také celou sérii pohádek Rychlé Roty. Prožijte s Chipem a Dalem všechna jejich dobrodružství a pomozte jim vypátrat viníky všech případů a zločinů!

—————

Další pohádky z dílny Walta Disneye

06.07.2012 13:42
Od dnešního dne najdete na našich webových stránkách také pohádky z dílny Walta Disneye a to legendární 100 dílnou sérii My z Kačerova!

—————

Ferda Mravenec na detskepohadky.cz

05.07.2012 15:14
Přidali jsme další kategorii pohádek na naše webové stránky a to Ferdu Mravence. Podívejte dobrodružství jeho a kamarádu Berušky či Brouka Pytlíka.

—————Spolupracujeme:Doporučujeme : Hračky Punčocháče pro Vás Autosedačky a dětské zboží