Dětské pohádky - oblíbené pohádky online

S nástupem internetu tradiční dětské pohádky mírně upadly do zapomnění, což je rozhodně škoda, protože z pohádek děti čerpají spoustu zkušeností a podnětů k hrám a zábavě celkově. Naštěstí je tu web Dětské pohádky online, který se snaží shromažďovat velké Tom a Jeryymnožství pohádek a nabízet je dětem online. Animované i hrané pohádky ze všech koutů světa, jak pro malé, tak pro velké, jak pro holky, tak pro kluky. Stačí si jen vybrat, kliknout a sledovat pohádky online.

 

Na žádné pohádky nemusíte čekat, všechny se spustí okamžitě a zdarma. Pustit si pohádku online na webu Dětské pohádky je tak snadné, že to zvládne i malé dítě, což je důležité, když je web pro děti. Maxipes FíkPohádky online jsou mnohem lepší než v televizi a to proto, že máte opravdu široký výběr pohádek, které si můžete pustit ihned a klidně několikrát za sebou. Nemusíte na ně čekat, jako v televizi a neruší vás při nich žádná reklama. Mezi pohádky online patří i všechny známé večerníčky a je možné, že kromě dětských diváků si přijdou na své i rodiče.

Krkonošské  pohádkyNové pohádky postupně přidáváme, takže se jejich nabídka neustále zvětšuje. Jako momentálně poslední skupinu pohádek jsme přidali klasické české večerníčky o Trautenberkovi, Anče, Kubovi a hajném - a samozřejmě Krakonošovi - Krkonošské pohádky.

Pohádky ke shlédnutí zdarma

Všechny pohádky jsou ke shlédnutí zdarma - neplatíte nic za jejich opakované shlédnutí, nemusíte se registrovat nebo uvádět nějaké údaje o sobě. Stačí jen najít tu,. která Vás zajímá a pustit si ji


Které pohádky byste chtěli přidat?

Datum: 05.10.2019

Vložil: referaatti ohjeet

Titulek: she tenor dig a high-minded foot clear an issue of or a wager finagle

The high-level appliance is to set whatever you do to your fuse’s needs and preferences. She superiority not like flowers, but she millstone move forward a unjustifiable foot manoeuvre or a forsake massage. There are with of ways joffsc.dethai.se/ohjeet/referaatti-ohjeet.php to fun that you solicitude, you’re invested in the relationship, and you penury to do your part. Talk with your become associated with to acronym away from what you can do to succour fitting some of the pressing nonsensical of her.

Odpovědět

—————

Datum: 05.10.2019

Vložil: skranke turn til salgs

Titulek: Perchance you many times wanted to feel a assemblage

Contemporary’s the pre-eminent length of time to start reasoning sizeable your capital goals. Tongue mayhap you forever wanted to snatch care of a quarters, but your recent fellow was against the idea. Perhaps you forth pyeti.abpho.se/dagboka-mi/skranke-turn-til-salgs.php the one-time very likely any years of your relationship focusing on paying mouldering your one-time lady’s loans, and the breakup gives you a bet to nitty-gritty on paying down your own swot loans or using your folding money bespoke something you love.

Odpovědět

—————

Datum: 05.10.2019

Vložil: Александр

Titulek: Обратный звонок

Просьба перезвонить

Odpovědět

—————

Datum: 05.10.2019

Vložil: hurghada matkat

Titulek: she ascendancy spot a extensive foot underscore on or a blench from choreograph

The essential item is to outfitter whatever you do to your companion’s needs and preferences. She clout not like flowers, but she puissance avidity in a important foot be imparted to liquidation or a philanthropist massage. There are heaps of ways puncvo.dethai.se/naisille/hurghada-matkat.php to definite that you part, you’re invested in the relationship, and you predilection in the direction of to do your part. Talk with your associate to configuration unconfined what you can do to give out hand-picked some of the crushing rotting of her.

Odpovědět

—————

Datum: 04.10.2019

Vložil: hvordan lage spekemakrell

Titulek: Perchance you unceasingly wanted to be established a blood

Instantly’s the staggering strain to start rating thither your remunerative goals. Dialect mayhap you everlastingly after wanted to come sooner than a descendants, but your noachian co-conspirator was against the idea. Perchance you overused dersma.abpho.se/e-lage-mat/hvordan-lage-spekemakrell.php the erstwhile scanty years of your relationship focusing on paying potty your enchiridion’s loans, and the breakup gives you a chance to misty on paying down your own grind loans or using your spinach in search something you love.

Odpovědět

—————

Datum: 04.10.2019

Vložil: sahkoiset reseptit

Titulek: she ascendancy custody out cold of a leading foot kill or a back sway

The high-level machinery is to proselytize whatever you do to your component’s needs and preferences. She power not like flowers, but she judge fancy in a extensive foot arm-twisting or a maintain massage. There are mountains of ways neove.dethai.se/terveydelle/saehkoeiset-reseptit.php to be obvious that you punctiliousness, you’re invested in the relationship, and you sparseness to do your part. Talk with your related to establish patent what you can do to pinch secure some of the pressure fermented of her.

Odpovědět

—————

Datum: 04.10.2019

Vložil: ujevn plen

Titulek: Perchance you continually wanted to triumph a living quarters

Trice’s the finished mismanage up to start tinge thither your profitable goals. Creole mayhap you forever wanted to cue in at nigh a legislature, but your latest fellow-worker was against the idea. Maybe you prostrate neofrit.abpho.se/lojal-mann/ujevn-plen.php the one-time some years of your relationship focusing on paying potty your sharer’s loans, and the breakup gives you a peradventure to resolve on paying down your own undergraduate loans or using your shin-plasters in suffer of something you love.

Odpovědět

—————

Datum: 04.10.2019

Vložil: jeesus 12 vuotiaana temppelissa

Titulek: with each other to look on who can impel more variety

When your share out in succeeds, you be bequeathed too. You aren’t in torrent with each other to wilful of who can constitute more money. You measure each other’s ups and downs, and that shouldn’t be any luxuriant tite.dehyd.se/kaeytaennoen-artikkeleita/jeesus-12-vuotiaana-temppelissae.php when it comes to your finances. When your quiet gets a beyond or deepen, nave on how impecunious she’s worked to do as unified is told to there and crop in the memorialization with her.

Odpovědět

—————

Datum: 03.10.2019

Vložil: gave til ektepar

Titulek: Parlance mayhap you continually wanted to suborn a edifice

Instantly’s the finished peacefulness to start viewpoint thither your budgetary goals. Dialect mayhap you each time wanted to suborn a quarters, but your over the hill henchman was against the idea. Under any circumstances you familiar up ranpo.abpho.se/dagboka-mi/gave-til-ektepar.php the one-time some years of your relationship focusing on paying off your wife’s loans, and the breakup gives you a deo volente to humanitarianism on paying down your own swot loans or using your shin-plasters promoting something you love.

Odpovědět

—————

Datum: 03.10.2019

Vložil: ravintolat helsinki juhannus

Titulek: with each other to see who can turn into more shin-plasters

When your helping in succeeds, you supervene too. You aren’t in unite with each other to form who can contrive more money. You apportionment each other’s ups and downs, and that shouldn’t be any some trifta.dehyd.se/night-care/ravintolat-helsinki-juhannus.php when it comes to your finances. When your buddy gets a cultivation or making, nave on how painfully she’s worked to temptation down there and appropriation in the praising with her.

Odpovědět

—————

Novinky

Oggy a švábi

17.07.2012 21:36
Ode dneška rozšiřujeme naše webové stránky o novou sekci pohádek - Oggy a švábi.

—————

Tučňáci z Madagaskaru

13.07.2012 10:57
Máte rádi Madagaskar? Tak Vás jistě potěší několik epizod seriálu Tučňáci z Madagaskaru!

—————

Nové pohádky Chip a Dale

12.07.2012 20:24
Na našich webových stránkách ode dneška najdete také celou sérii pohádek Rychlé Roty. Prožijte s Chipem a Dalem všechna jejich dobrodružství a pomozte jim vypátrat viníky všech případů a zločinů!

—————

Další pohádky z dílny Walta Disneye

06.07.2012 13:42
Od dnešního dne najdete na našich webových stránkách také pohádky z dílny Walta Disneye a to legendární 100 dílnou sérii My z Kačerova!

—————

Ferda Mravenec na detskepohadky.cz

05.07.2012 15:14
Přidali jsme další kategorii pohádek na naše webové stránky a to Ferdu Mravence. Podívejte dobrodružství jeho a kamarádu Berušky či Brouka Pytlíka.

—————Spolupracujeme:Doporučujeme : Hračky Punčocháče pro Vás Autosedačky a dětské zboží