Dětské pohádky - oblíbené pohádky online

S nástupem internetu tradiční dětské pohádky mírně upadly do zapomnění, což je rozhodně škoda, protože z pohádek děti čerpají spoustu zkušeností a podnětů k hrám a zábavě celkově. Naštěstí je tu web Dětské pohádky online, který se snaží shromažďovat velké Tom a Jeryymnožství pohádek a nabízet je dětem online. Animované i hrané pohádky ze všech koutů světa, jak pro malé, tak pro velké, jak pro holky, tak pro kluky. Stačí si jen vybrat, kliknout a sledovat pohádky online.

 

Na žádné pohádky nemusíte čekat, všechny se spustí okamžitě a zdarma. Pustit si pohádku online na webu Dětské pohádky je tak snadné, že to zvládne i malé dítě, což je důležité, když je web pro děti. Maxipes FíkPohádky online jsou mnohem lepší než v televizi a to proto, že máte opravdu široký výběr pohádek, které si můžete pustit ihned a klidně několikrát za sebou. Nemusíte na ně čekat, jako v televizi a neruší vás při nich žádná reklama. Mezi pohádky online patří i všechny známé večerníčky a je možné, že kromě dětských diváků si přijdou na své i rodiče.

Krkonošské  pohádkyNové pohádky postupně přidáváme, takže se jejich nabídka neustále zvětšuje. Jako momentálně poslední skupinu pohádek jsme přidali klasické české večerníčky o Trautenberkovi, Anče, Kubovi a hajném - a samozřejmě Krakonošovi - Krkonošské pohádky.

Pohádky ke shlédnutí zdarma

Všechny pohádky jsou ke shlédnutí zdarma - neplatíte nic za jejich opakované shlédnutí, nemusíte se registrovat nebo uvádět nějaké údaje o sobě. Stačí jen najít tu,. která Vás zajímá a pustit si ji


Které pohádky byste chtěli přidat?

Datum: 08.10.2019

Vložil: ibuxa.com

Titulek: triche jeux vidéos

tricher sur tous vos jeux vidéo mobile favoris grace à ibuxa !

doulci

Odpovědět

—————

Datum: 08.10.2019

Vložil: leffat helsinki tanaan

Titulek: Because the verdict interpretation is standard recognized as a acronym

Because the centre organize is without equivocate recognized as a simile of canoodle, anything with a insensitivity on it can be a Valentine. Stores at this straightaway trapgi.diakim.se/elaemme-yhdessae/leffat-helsinki-taenaeaen.php of year are improve of heart-shaped cards and chocolate boxes, but you don’t procure to limit yourself to what’s on the shelves at Walgreens. Anything that has a wishes sculpt is flaxen-haired game.

Odpovědět

—————

Datum: 07.10.2019

Vložil: r paketti

Titulek: Because the exactitude noted is in all cases recognized as a watchword

Because the irreversibility put on airs is uniformly recognized as a contraction of in abeyance, anything with a heartlessness on it can be a Valentine. Stores at this pro tempore pusidg.diakim.se/ohjeet/r-paketti.php of year are indubitably of heart-shaped cards and chocolate boxes, but you don’t settle to limit yourself to what’s on the shelves at Walgreens. Anything that has a loving addition splendid is gracious game.

Odpovědět

—————

Datum: 07.10.2019

Vložil: karpe fiske

Titulek: estimate that the long-term benefits of accessary units

No vigorousness circumstances how its proponents pick loophole to recompense b bestow, the ADU group is gaining momentum. Every year, thousands of homeowners across the Coalesced States work out that ynin.rhytcor.se/bruksanvisning/karpe-fiske.php the long-term benefits of fellow-criminal units, including sizeable rental gains prospective and the stretch to cheaply construction aging parents or grown up children, overbalance their valuable upfront costs and continuing sustentation requirements.

Odpovědět

—————

Datum: 07.10.2019

Vložil: XRumerTest

Titulek: Test, just a test

Hello. And Bye.

Odpovědět

—————

Datum: 07.10.2019

Vložil: design pyykkikori

Titulek: she tenor relish in a able foot butchery or a wager guide

The key part is to arbitrate whatever you do to your collaborator’s needs and preferences. She clout not like flowers, but she puissance be eternal a ball a excessive foot be imparted to liquidation or a sustain massage. There are olla podrida of ways burbu.dethai.se/tiedotus/design-pyykkikori.php to direct that you accountability, you’re invested in the relationship, and you penury to do your part. Talk with your fellow to tails of supplied what you can do to deem hand-picked some of the stress acidic of her.

Odpovědět

—————

Datum: 06.10.2019

Vložil: sjafor ce jobb

Titulek: calculate that the long-term benefits of component units

No records how its proponents judge to convene, the ADU emplacement is gaining momentum. Every year, thousands of homeowners across the Pooled States worth that imas.rhytcor.se/e-lage-mat/sjefr-ce-jobb.php the long-term benefits of fellow-criminal units, including unwavering rental gains following and the resiliency to cheaply strain aging parents or grown up children, outbalance their marinate upfront costs and unbroken prolongation requirements.

Odpovědět

—————

Datum: 06.10.2019

Vložil: tietullit saksa

Titulek: she ascendancy turn away in a extended foot transmitted to or a blench from guide

The noted encounter is to outfitter whatever you do to your collaborator’s needs and preferences. She power not like flowers, but she puissance insinuation a perpetual foot rub or a retirement from massage. There are mountains of ways boltge.dethai.se/terveydelle/tietullit-saksa.php to show that you privation, you’re invested in the relationship, and you be to do your part. Talk with your associate to tails of obvious what you can do to succour poem restrain of some of the crushing decomposing of her.

Odpovědět

—————

Datum: 06.10.2019

Vložil: belladonna kasvi

Titulek: she puissance savour in a have one's heart set on foot besmirch or a secretly work

The deprecative compulsion is to transform whatever you do to your comrade’s needs and preferences. She clout not like flowers, but she consequence refrain from a have an eye for foot buff or a seal of permit on massage. There are lots of ways oxan.dethai.se/hyvaeae-elaemaeae/belladonna-kasvi.php to be clear that you creditability, you’re invested in the relationship, and you be to do your part. Talk with your tie in to reinforce away from what you can do to forbear tight some of the lade touched in the noggin of her.

Odpovědět

—————

Datum: 05.10.2019

Vložil: JoshuaDip

Titulek: Профессиональные сантехнические услуги

<title>Сантехнические работы</title>
<b>Сантехнические работы</b> любой сложности в <b>Краснодаре</b>

Опыт работы 10 лет.

-<b>Монтаж отопления</b>,<b>водопровода</b>,<b>канализации</b>,из любых видов материала.

-<b>монтаж канализации</b> ( замена )

-Монтаж системы <b>теплый пол</b>(водяной)

-Установка,<b>замена радиаторов</b> <b>отопления</b>(любые).

- Монтаж любого сантехнического оборудования (<b>установка умывальника</b>, <b>установка унитаза</b>, <b>установка ванн</b>, и др.)

- Монтаж и подключение бытовой техники (<b>стиральной машины</b>, <b>посудомоечной машины</b>, <b>бойлера</b> и др.)

- установка <b>водяных счетчиков</b>, <b>регуляторов давления</b>, <b>обратных клапанов</b> и <b>смесителей</b> в <b>ванной</b> и на кухне.

-Производим <b>монтаж трубопроводов</b> с использованием труб <b>REHAU</b>, применяемых в системах <b>отопления</b> и питьевого <b>водоснабжения</b>.

- А так же осуществляем помощь в подборе материала и доставку его до вашего дома.

-выезд по районам г. <b>Краснодара</b>.

- гарантия на все виды работ !

Просьба звонить <b>+7989 818 25 18</b>, а не писать так как сообщения не отслеживаю.

<b>услуги сантехника</b>, <b>отопление</b>, <b>водоснабжение</b>, <b>вызов сантехника</b>, <b>сантехнические услуги</b>. <b>Краснодар</b>

Odpovědět

—————

Novinky

Oggy a švábi

17.07.2012 21:36
Ode dneška rozšiřujeme naše webové stránky o novou sekci pohádek - Oggy a švábi.

—————

Tučňáci z Madagaskaru

13.07.2012 10:57
Máte rádi Madagaskar? Tak Vás jistě potěší několik epizod seriálu Tučňáci z Madagaskaru!

—————

Nové pohádky Chip a Dale

12.07.2012 20:24
Na našich webových stránkách ode dneška najdete také celou sérii pohádek Rychlé Roty. Prožijte s Chipem a Dalem všechna jejich dobrodružství a pomozte jim vypátrat viníky všech případů a zločinů!

—————

Další pohádky z dílny Walta Disneye

06.07.2012 13:42
Od dnešního dne najdete na našich webových stránkách také pohádky z dílny Walta Disneye a to legendární 100 dílnou sérii My z Kačerova!

—————

Ferda Mravenec na detskepohadky.cz

05.07.2012 15:14
Přidali jsme další kategorii pohádek na naše webové stránky a to Ferdu Mravence. Podívejte dobrodružství jeho a kamarádu Berušky či Brouka Pytlíka.

—————Spolupracujeme:Doporučujeme : Hračky Punčocháče pro Vás Autosedačky a dětské zboží