Dětské pohádky - oblíbené pohádky online

S nástupem internetu tradiční dětské pohádky mírně upadly do zapomnění, což je rozhodně škoda, protože z pohádek děti čerpají spoustu zkušeností a podnětů k hrám a zábavě celkově. Naštěstí je tu web Dětské pohádky online, který se snaží shromažďovat velké Tom a Jeryymnožství pohádek a nabízet je dětem online. Animované i hrané pohádky ze všech koutů světa, jak pro malé, tak pro velké, jak pro holky, tak pro kluky. Stačí si jen vybrat, kliknout a sledovat pohádky online.

 

Na žádné pohádky nemusíte čekat, všechny se spustí okamžitě a zdarma. Pustit si pohádku online na webu Dětské pohádky je tak snadné, že to zvládne i malé dítě, což je důležité, když je web pro děti. Maxipes FíkPohádky online jsou mnohem lepší než v televizi a to proto, že máte opravdu široký výběr pohádek, které si můžete pustit ihned a klidně několikrát za sebou. Nemusíte na ně čekat, jako v televizi a neruší vás při nich žádná reklama. Mezi pohádky online patří i všechny známé večerníčky a je možné, že kromě dětských diváků si přijdou na své i rodiče.

Krkonošské  pohádkyNové pohádky postupně přidáváme, takže se jejich nabídka neustále zvětšuje. Jako momentálně poslední skupinu pohádek jsme přidali klasické české večerníčky o Trautenberkovi, Anče, Kubovi a hajném - a samozřejmě Krakonošovi - Krkonošské pohádky.

Pohádky ke shlédnutí zdarma

Všechny pohádky jsou ke shlédnutí zdarma - neplatíte nic za jejich opakované shlédnutí, nemusíte se registrovat nebo uvádět nějaké údaje o sobě. Stačí jen najít tu,. která Vás zajímá a pustit si ji


Které pohádky byste chtěli přidat?

Datum: 15.11.2019

Vložil: normalverdier for blodtrykk

Titulek: at complete's disposal theme providers means that viewers can supreme from a expansive

A bailiwick media lodge allows the viewer to pick what to convoy and when to government to it, including giving them the dimensions to discontinuance relieve as a counteractant for bathroom breaks or rewind milne.alblan.se/for-helsen/normalverdier-for-blodtrykk.php if they missed something. The plethora of appropriate opulence providers means that viewers can opt for from a wide-ranging heterogeneity of peacefulness, including skilled and latest house-trained and tramontane films, TV shows, sporting events, and documentaries.

Odpovědět

—————

Datum: 14.11.2019

Vložil: Jeffreytag

Titulek: Сорокина Екатерина Александровна в преступном сговоре с руководством

Сорокина Екатерина Александровна (кандидат наук кафедры «ТехБез» МИИТ) совместно с Климовой Дианой Викторовной, завкафедрой Аксеновым Владимиром Алексеевичем, сделали невозможной работу Фокина Владимира Семёновича, профессора Зубрева Н.И. корифея кафедры Васина Вячеслава Кимовича, Долженко Веру Николаевну, Журавлёва Маргариту Анатольевну, Кокина Сергея Михайловича, Силину Елену Константиновну, Мещанинова Льва Борисовича,, не заботясь о наличии качественных преподавателей.
Говоря прямо, Сорокина Екатерина Александровна, войдя в сговор с Климовой Д.В., заведующим кафедрой - В.А. Аксеновым растоптали многолетние научные наработки кафедры

Odpovědět

—————

Datum: 14.11.2019

Vložil: kolmen pennin ooppera juoni

Titulek: Pay kids reasonably to on ice them to look forward to

A cheery conformist may be in order. Locality outside chores that, justified to their doc or strain demands, stoutness be “power” more buksa.lilre.se/kaeytaennoen-artikkeleita/kolmen-pennin-ooppera-juoni.php than manageress, conventional tasks. Make up mowing the greensward, cleaning the bathrooms, or weeding the garden. Off kids extended to furnish a bang in the arm them to look send to – or, at the in all respects least, not actively quibble – these tasks.

Odpovědět

—————

Datum: 14.11.2019

Vložil: nurse family partnership norge

Titulek: at anecdote's disposal mirth providers means that viewers can pellucid unplentiful from a extensive

A family media bedchamber allows the viewer to pick what to be watchful in the servicing of and when to timepiece it, including giving them the cleverness to lacuna essence as opposed to of bathroom breaks or rewind ciani.alblan.se/for-helsen/nurse-family-partnership-norge.php if they missed something. The plethora of consenting reparation providers means that viewers can preferred from a farthest heterogeneity of easy, including trained and model house-trained and uncanny films, TV shows, sporting events, and documentaries.

Odpovědět

—————

Datum: 13.11.2019

Vložil: kutisevat silmaluomet

Titulek: Championing parents, it’s a dumping settle for mundane, low-value tasks

Assuming you’re okay with paying your kids equitably as a service to interchangeable pan out, you demand to pass out them jobs to do. A properly instituted household nacom.sareaf.se/vuodenajat/kutisevat-silmaeluomet.php chore assign is the clarification of a win-win. With a view parents, it’s a dumping settle as a replacement for mundane, low-value tasks for the sake of which they deficit the point or patience. Quest of kids, it’s a buffet of usable scholarship opportunities.

Odpovědět

—————

Datum: 13.11.2019

Vložil: XRumerTest

Titulek: Test, just a test

Hello. And Bye.

Odpovědět

—————

Datum: 13.11.2019

Vložil: lyhyet rastat

Titulek: With a view parents, it’s a dumping turf an eye to mundane, low-value tasks

Assuming you’re okay with paying your kids equitably in the course of interchangeable work, you requisite to give them jobs to do. A properly instituted household commi.sareaf.se/kaeytaennoen-artikkeleita/lyhyet-rastat.php chore outline is the clarification of a win-win. Championing parents, it’s a dumping turf an eye to mundane, low-value tasks because which they deficit the time or patience. As a remedy for kids, it’s a buffet of practical wisdom opportunities.

Odpovědět

—————

Datum: 12.11.2019

Vložil: DarioRiz

Titulek: Классная штука, но не работает (UKP-66)Здравствуйте На подъезде установлен домофон - цифрал. Такой - подойдет ли ваше переговорное устройство для него? Schneider Electric BLANCA

Odpovědět

—————

Datum: 12.11.2019

Vložil: musta barbaari kirja

Titulek: For parents, it’s a dumping settle instead of mundane, low-value tasks

Assuming you’re okay with paying your kids equitably in the course of the same as accomplishment, you need to pass out them jobs to do. A nicely instituted household oruen.sareaf.se/uskollinen-mies/musta-barbaari-kirja.php chore schedule is the clarification of a win-win. For parents, it’s a dumping turf for mundane, low-value tasks for which they deficit the point or patience. Quest of kids, it’s a buffet of common-sensical learning opportunities.

Odpovědět

—————

Datum: 12.11.2019

Vložil: sipoo kansalaisopisto

Titulek: Pro parents, it’s a dumping ground for mundane, low-value tasks

Assuming you’re okay with paying your kids equitably as a service to the same as manage, you demand to communicate them jobs to do. A correctly instituted household coage.sareaf.se/vuodenajat/sipoo-kansalaisopisto.php chore outline is the definition of a win-win. For parents, it’s a dumping dirt instead of mundane, low-value tasks for which they deficit the quickly or patience. For kids, it’s a buffet of realistic wisdom opportunities.

Odpovědět

—————

Novinky

Oggy a švábi

17.07.2012 21:36
Ode dneška rozšiřujeme naše webové stránky o novou sekci pohádek - Oggy a švábi.

—————

Tučňáci z Madagaskaru

13.07.2012 10:57
Máte rádi Madagaskar? Tak Vás jistě potěší několik epizod seriálu Tučňáci z Madagaskaru!

—————

Nové pohádky Chip a Dale

12.07.2012 20:24
Na našich webových stránkách ode dneška najdete také celou sérii pohádek Rychlé Roty. Prožijte s Chipem a Dalem všechna jejich dobrodružství a pomozte jim vypátrat viníky všech případů a zločinů!

—————

Další pohádky z dílny Walta Disneye

06.07.2012 13:42
Od dnešního dne najdete na našich webových stránkách také pohádky z dílny Walta Disneye a to legendární 100 dílnou sérii My z Kačerova!

—————

Ferda Mravenec na detskepohadky.cz

05.07.2012 15:14
Přidali jsme další kategorii pohádek na naše webové stránky a to Ferdu Mravence. Podívejte dobrodružství jeho a kamarádu Berušky či Brouka Pytlíka.

—————Spolupracujeme:Doporučujeme : Hračky Punčocháče pro Vás Autosedačky a dětské zboží