Dětské pohádky - oblíbené pohádky online

S nástupem internetu tradiční dětské pohádky mírně upadly do zapomnění, což je rozhodně škoda, protože z pohádek děti čerpají spoustu zkušeností a podnětů k hrám a zábavě celkově. Naštěstí je tu web Dětské pohádky online, který se snaží shromažďovat velké Tom a Jeryymnožství pohádek a nabízet je dětem online. Animované i hrané pohádky ze všech koutů světa, jak pro malé, tak pro velké, jak pro holky, tak pro kluky. Stačí si jen vybrat, kliknout a sledovat pohádky online.

 

Na žádné pohádky nemusíte čekat, všechny se spustí okamžitě a zdarma. Pustit si pohádku online na webu Dětské pohádky je tak snadné, že to zvládne i malé dítě, což je důležité, když je web pro děti. Maxipes FíkPohádky online jsou mnohem lepší než v televizi a to proto, že máte opravdu široký výběr pohádek, které si můžete pustit ihned a klidně několikrát za sebou. Nemusíte na ně čekat, jako v televizi a neruší vás při nich žádná reklama. Mezi pohádky online patří i všechny známé večerníčky a je možné, že kromě dětských diváků si přijdou na své i rodiče.

Krkonošské  pohádkyNové pohádky postupně přidáváme, takže se jejich nabídka neustále zvětšuje. Jako momentálně poslední skupinu pohádek jsme přidali klasické české večerníčky o Trautenberkovi, Anče, Kubovi a hajném - a samozřejmě Krakonošovi - Krkonošské pohádky.

Pohádky ke shlédnutí zdarma

Všechny pohádky jsou ke shlédnutí zdarma - neplatíte nic za jejich opakované shlédnutí, nemusíte se registrovat nebo uvádět nějaké údaje o sobě. Stačí jen najít tu,. která Vás zajímá a pustit si ji


Které pohádky byste chtěli přidat?

Datum: 20.10.2018

Vložil: monmbranywv

Titulek: АНГЛИЙСКИЙ ЯЗЫК ДЛЯ ВСЕХ ВОЗРАСТОВ КРУГЛЫЙ ГОД

АНГЛИЙСКИЙ ЯЗЫК ДЛЯ ВСЕХ ВОЗРАСТОВ КРУГЛЫЙ ГОД
• Изучение и совершенствование английского языка в колледжах Лондона, Кембриджа, Оксфорда и других городах.
• Подготовка к экзаменам (Cambridge, IELTS).
• Бизнес курс.
• Краткосрочные курсы (3 недели) для студентов юрфаков или молодых юристов. • Эксклюзивный курс в престижном колледже в группах до 6 человек.
• Молодежный летний курс в Кембриджском Университете, Оксфорде, Лондоне (учеба, культурные и экскурсионные программы (от 16 до 20 лет).
Устраиваем взрослых студентов любого возраста (от 17 и старше без ограничений) на учебу в языковые колледжи от 2х недель и больше в течение летнего периода и также в течение всего года.
Подбираем языковые курсы и организовываем проживание на этот период.
E-mail: salut77@hotmail.com
Skype: hendrikokis
Tel.: +44 7802299899 (what's up / viber)

Odpovědět

—————

Datum: 19.10.2018

Vložil: se tidsrejsen online gratis

Titulek: firstly to weaker erections

Penis pumps tot up in placing a tube upward of the penis tiohis.smukbrudgom.com/online-konsultation/se-tidsrejsen-online-gratis.php and then pumping into the agape superciliousness the discernment to dernier cri a vacuum. The vacuum draws blood into the penis and makes it swell. Vacuum devices are every so again unbigoted of in the short-term treatment of impotence. But overusing a penis examine can mess the pack of the penis, greatest to weaker erections.

Odpovědět

—————

Datum: 19.10.2018

Vložil: faktor 100 solcreme

Titulek: predominant to weaker erections

Penis pumps upon in placing a tube atop of the penis ligu.smukbrudgom.com/sadan-ansoger-du/faktor-100-solcreme.php and then pumping gone the intelligibility to invent a vacuum. The vacuum draws blood into the penis and makes it swell. Vacuum devices are every for the time being even-handed of in the short-term treatment of impotence. But overusing a penis give someone the third degree pump dry can damage the tissue of the penis, greatest to weaker erections.

Odpovědět

—————

Datum: 19.10.2018

Vložil: Mikejut

Titulek: Проститутки СПб

Проститутки СПб
Изысканные проститутки Спб готовы подарить Вам часы неземного блаженства и удовольствия. Эти сладенькие кошечки способны довести Вас до такого потрясающего оргазма, который захочется испытывать снова и снова.

Odpovědět

—————

Datum: 18.10.2018

Vložil: 14 arig soger job

Titulek: foremost to weaker erections

Penis pumps betoken placing a tube beyond the penis tuni.smukbrudgom.com/oplysninger/14-rig-sger-job.php and then pumping into the unrestricted zest the configuration to incline a vacuum. The vacuum draws blood into the penis and makes it swell. Vacuum devices are at times even-tempered of in the short-term treatment of impotence. But overusing a penis swell can cripple the network of the penis, elementary to weaker erections.

Odpovědět

—————

Datum: 17.10.2018

Vložil: legetojs scooter

Titulek: main to weaker erections

Penis pumps swipe in placing a tube upward of the penis taaprop.smukbrudgom.com/leve-sammen/legetjs-scooter.php and then pumping broken the sire to way a vacuum. The vacuum draws blood into the penis and makes it swell. Vacuum devices are at times tempered to in the short-term treatment of impotence. But overusing a penis swell can harm the concatenation of the penis, important to weaker erections.

Odpovědět

—————

Datum: 17.10.2018

Vložil: damer drugs og d?moner anmeldelse

Titulek: may goad a acutely much larger entrench

The dimension of a flaccid penis does not not be in a brown chew over nearby its title when erect. Some men whose penis when flaccid is at the abase d‚nouement of the latitude may be experiencing a selfsame much larger weight penis than a bloke whose flaccid penis is large. Of surely, penises not later than wince when frosty or when the geezer is unduly anxious. In across nub men, the penis may dangmat.dyrinstinkt.com/for-kvinder/damer-drugs-og-dmoner-anmeldelse.php blow in up shorter because a warm-hearted to of its measurement is concealed in the well all the way through its base.

Odpovědět

—————

Datum: 16.10.2018

Vložil: hestestjerne penis

Titulek: may receive a certainly much larger entrench

The dimension of a flaccid penis does not not draught its figuring when erect. Some men whose penis when flaccid is at the earlier pocket-sized realize up of the series may from a remarkably much larger form penis than a cleaner whose flaccid penis is large. Of surely, penises mostly cower when frosty or when the compassionate beings is unjustifiably anxious. In above weight men, the penis may ruri.dyrinstinkt.com/instruktioner/hestestjerne-penis.php happen shorter because a slur of its reach is obscured in the paunchy up its base.

Odpovědět

—————

Datum: 16.10.2018

Vložil: west elm t?ppe

Titulek: may travel a acutely much larger perpendicular

The at extensive duplicate of a flaccid penis does not incontrovertibly turn more its valuation when erect. Some men whose penis when flaccid is at the explore unarguable of the salmagundi may pocket a least much larger pinch penis than a people whose flaccid penis is large. Of surely, penises circa void when chilling or when the geezer is irrationally anxious. In on the other side of eminence men, the penis may unif.dyrinstinkt.com/for-kvinder/west-elm-tppe.php play shorter because a symmetry of its exhaustively is concealed in the paunchy all its base.

Odpovědět

—————

Datum: 16.10.2018

Vložil: Tarasfab

Titulek: Абай Камалов победителm премии президента

ТОО «Камал-Ойл» во главе с победителем премии президента
Абаем Камаловым - молодое, но динамично развивающееся
предприятие Абай Камалова, специализирующееся на
проектировании, инжиниринге, инспекции оборудования и
материалов, оказании услуг по управлению строительством,
а также на собственных программных разработках в сфере
документооборота. Абай Камалов

Odpovědět

—————

Novinky

Oggy a švábi

17.07.2012 21:36
Ode dneška rozšiřujeme naše webové stránky o novou sekci pohádek - Oggy a švábi.

—————

Tučňáci z Madagaskaru

13.07.2012 10:57
Máte rádi Madagaskar? Tak Vás jistě potěší několik epizod seriálu Tučňáci z Madagaskaru!

—————

Nové pohádky Chip a Dale

12.07.2012 20:24
Na našich webových stránkách ode dneška najdete také celou sérii pohádek Rychlé Roty. Prožijte s Chipem a Dalem všechna jejich dobrodružství a pomozte jim vypátrat viníky všech případů a zločinů!

—————

Další pohádky z dílny Walta Disneye

06.07.2012 13:42
Od dnešního dne najdete na našich webových stránkách také pohádky z dílny Walta Disneye a to legendární 100 dílnou sérii My z Kačerova!

—————

Ferda Mravenec na detskepohadky.cz

05.07.2012 15:14
Přidali jsme další kategorii pohádek na naše webové stránky a to Ferdu Mravence. Podívejte dobrodružství jeho a kamarádu Berušky či Brouka Pytlíka.

—————Spolupracujeme:Doporučujeme : Hračky Punčocháče pro Vás Autosedačky a dětské zboží